Jaké půdní schody?

Od: Datum: 04.09.16 23:28 odpovědí: 1 změna: 05.09.16 14:49

Jakou máte zkušenost s půdními schody a které byste mi doporučili? rád si nechám poradit. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 05.09.16 14:49

Poradím, čemu se vyhnout - švagr má půdní vlez s dřevěnými schodky, které jsou ze 4 částí různě zalomených do sebe. On má 2m, takže bez potíží schody sundá, ale jeho žena s 170cm už ne. Když tedy chce ona něco na půdě, musí zavolat svého manžela nebo mne...

Jestli jste menšího vzrůstu, potřebujete ideálně stahovací schůdky se šňůrou, jinak budete muset shánět někoho, kdo vám schody sundá...

Má zkušenost s kolaudací - pořád mi říkali, že musím mít protipožární dveře/poklop. I když vlez je pouze na místo pod plechovou střechou bez výlezu - k ničemu... Nakonec jsem zjistil, že to bylo zbytečné, stačil hlásič požáru, který jsem měl...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.