Stavba RD

Od: Datum: 25.08.16 08:47 odpovědí: 4 změna: 25.08.16 10:49

Dobrý den,

mám v plánu stavět RD. Mám vyhlídnutý pozemek v jedné obci. Předběžně jsem se informaval o možnosti stavby a bylo mi řečeno, že stavba RD je možná, jen musí být dodržen ráz okolí. Nevíte náhodou co musím donést na stavební úřad (obrázek RD, projekt, atd.), aby mi byli schopni říct, zda daná stavba (ne)zapadá do rázu okolí a zda ji mohu postavit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 25.08.16 09:07

Na stavební úřad bude stačit "studie" - jak cca. bude vypadat finále RD. Nezapadá do rázu - tj. všichni v okolí mají bungalovy a vy chcete komunistickou kostku s rovnou střechou...

Ohodnoceno: 0x

Od: krtek
Datum: 25.08.16 09:16

jednoduše řečeno...pokud je tam nějaká okolní zástavba...tak vám povolí jen to, co je podobné..

Od: macekk
Datum: 25.08.16 09:27

No vzhledem k tomu, že se v okolí nachází jen RD většinou na patro a vícegenerační cca. 30 let staré, tak si myslím, že každý nový RD bude asi problém ... Bungalov ani RD s podkrovím by neměl být problém podle vyjádření stavebního úřadu.

Od: krtek
Datum: 25.08.16 10:49

tak co řešíte? pokud vám to takto řekli, tak stačí primitivní projekt pro stavební provolí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.