Četnost pracích cyklů

Od: Datum: 24.08.16 14:02 odpovědí: 8 změna: 24.08.16 16:40

Kolik pracích 60° C cylků po sobě je možné vyprat abych s pračkou něco neprovedla? Nikdy jsem neprala vícekrát po sobě ,ale dnes bych potřebovala prát 2x .Můžu hned po tom prvním nebo mám raději hoďku počkat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.16 14:06

Určitě čekat nemusíte, pračka to zvládne úplně v pohodě. ;)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.08.16 14:10
Pracka je od toho aby prala. Takze perte , je to stroj a urcite se nic nestane.
Ohodnoceno: 2x

Od: rv
Datum: 24.08.16 14:11

Můžete prát třeba pořád v jednom kuse.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.08.16 14:28

Tak díky,jdu na další várku.

Datum: 24.08.16 14:36

Do večera zvládnete nejmíň 3 *dril*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.16 15:17

jj, není nad to, mít dobrý sluch. Bydleli jsme v paneláku, v prvním poschodí nad zvýšeným přízemím a já takhle jednou sedím u otevřeného okna a najednou slyším sousedku pod námi, jak si šušká s jakousi babkou venku.

To byste pani nevěříla. Co tam se jenom děje. Oni tam mají kočku pani. No hrůza. No představte si to. Kočku v paneláku. A ta mladá ta pořád jenom pere pani. Tři aj čtyři pračky denně pani. No pani no věřila byste tomu? Je to vůbec možné? Co tam se jenom děje....

Tak, to by stačilo a teď něco k vašemu dotazu. S elektrickými přístroji to máte podobně, jako s autem. Musí jezdit. Když nejezdí, stárnou rychleji. Takže bez obav si pusťte třeba deset praček denně. Tím té vaší spíš prospějete, než ublížíte.

Datum: 24.08.16 16:39

Minulý víkend jsem kvůli podezření na přítomnost blech prala asi 7x za den. Vyprat, jak cvakly dvířka, ven s obsahem a další jsem tam hned nacpala a zapnula. A pračka jede ;) (a blechy nikde *hej*)

Datum: 24.08.16 16:40

Na nic nečekejte ,prala jsem třeba 6 várek za sebou a nikdy se nic nestalo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.