Je třeba zouhlas souseda

Od: Datum: 23.08.16 22:42 odpovědí: 2 změna: 24.08.16 15:11

Je třeba zouhlas souseda při žádosti o dodatečné povolení vstupního prostoru z dvorní části asi 18 m2 a hospodářské budovy asi 25 m2 ( na nářadí, kolo, sekačku apod...). Koupili jsme před časem po různých vlastnických komplikacích dům a při něm jsou i nepovolené stavby. V době kdy soused opravoval dům, vyšli jsme mu se vším vstříc.Dnes nám vyhrožuje, že bude střílet, ani si netroufáme o souhlas požádat, je velmi nepřístupný. Mnohokrát děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 23.08.16 23:21

Souhlas vyžaduje st. úřad jen pro to, aby si ullehčil práci. Sdělte jim, že soused s vámi odmítá komunikovat, ať souseda vyzve st. úřad. Takže od souseda nepotřebujet nic. Kdybyste souhlas měl, bylo by to jednodušší vše vyřídit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.08.16 15:11

Suhlas od suseda nie je potrebny. Sused moze len v lehote 1 mesiaca napadnut , ze stavebne konanie neprebehlo v sulade so stavebnym zakonom. Ak sa vsak niekomu zda 1 mesiac dlha doba, moze poziadat suseda, ze nebude napadat rozhodnutie stavebneho uradu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.