Matrace Dreamsy 3D - ZAREN

Od: Datum: 20.08.16 12:16 odpovědí: 5 změna: 18.05.17 14:15

Dobrý den, má někdo zkušenosti s ortopedickou matrací od firmy Zaren? Prosím o vaše zkušenosti, jak jste spokojeni - jak se na ni spí, zda má opravdu tak zázračné účinky. Případně kolik vás stála a zda kvalita odpovídá ceně.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.16 17:01

Jsem si říkala, že neumím na netu hledat nebo ZAREN je hodně neznámá firma. Pak jsem našla toto: http://www.emimino.cz/diskuse/matrace-zaren-146624/

Tedy podvod veliký! ŠMEJDI! Pryč od nich! *hej*. Když už, pak se podívejte na to, co nabízí skvělá firma DORMEO nebo někdo, kde se dají najít recenze.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.08.16 21:52

Ano, to jsem si také našla - jsou tam protichůdné reakce a hlavně kritika vztahů ve firmě - což mě nezajímá. / Podobné vztahy jsou dnes skoro v každé prodejní firmě :( /. Hlavně se mi nelíbí jak lidé pomlouvají něco, co sami nemají vyzkoušené. Proto jsem tady dala ten dotaz a doufala, že odpoví někdo, kdo tu matraci má doma.

Od: martinf
Datum: 18.05.17 14:15

Dobrý den,

Obávám se, že číst moc dobře asi neumíte, protože kdyby jste pořádně četla, zjistila byste, že to jsou nesmysly. ŠMEJDI? PODVOD? Ukažte mi jediný odkaz na matraci ve stejné cenové kategorii s takovou životností. Děkuji.

Dormeo je pro informaci polyuretan. Horkotěžko seženete lepší matraci ve stejné cenové kategorii.

Ohodnoceno: 0x

Od: janexxx
Datum: 21.11.16 07:22

Dobrý den,

no, nevím, z této firmy nemám dobrý pocit, babička měla jednu paní doma, pochvalovala si to, přes mé varování něco podepsala. Prý jen hodnotila chování té paní a že jí nic nenutila, taky dostala deku. Zuřím vzteky ještě dnes. Doufám, že nepodepsala nějakou blbost.

Od: smoliki
Datum: 29.11.16 17:15

POZOR! Obchodní zástupce pro firmu ZAREN, rozdělenou na další firmy RAYPATH-ČR, NOEMUS apod.

Školení zakončené špatnou pracovní smlouvou a podpisem 2 směnek. NIC NEPODEPISUJTE !

Majitelé 3 ing. a jeden neing. Dobře promyšlené ale špatně pro prodejce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.