Matrace Dreamsy 3D - ZAREN

Od: Datum: 20.08.16 12:16 odpovědí: 4 změna: 29.11.16 17:15

Dobrý den, má někdo zkušenosti s ortopedickou matrací od firmy Zaren? Prosím o vaše zkušenosti, jak jste spokojeni - jak se na ni spí, zda má opravdu tak zázračné účinky. Případně kolik vás stála a zda kvalita odpovídá ceně.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.16 17:01

Jsem si říkala, že neumím na netu hledat nebo ZAREN je hodně neznámá firma. Pak jsem našla toto: http://www.emimino.cz/diskuse/matrace-zaren-146624/

Tedy podvod veliký! ŠMEJDI! Pryč od nich! *hej*. Když už, pak se podívejte na to, co nabízí skvělá firma DORMEO nebo někdo, kde se dají najít recenze.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.08.16 21:52

Ano, to jsem si také našla - jsou tam protichůdné reakce a hlavně kritika vztahů ve firmě - což mě nezajímá. / Podobné vztahy jsou dnes skoro v každé prodejní firmě :( /. Hlavně se mi nelíbí jak lidé pomlouvají něco, co sami nemají vyzkoušené. Proto jsem tady dala ten dotaz a doufala, že odpoví někdo, kdo tu matraci má doma.

Od: janexxx
Datum: 21.11.16 07:22

Dobrý den,

no, nevím, z této firmy nemám dobrý pocit, babička měla jednu paní doma, pochvalovala si to, přes mé varování něco podepsala. Prý jen hodnotila chování té paní a že jí nic nenutila, taky dostala deku. Zuřím vzteky ještě dnes. Doufám, že nepodepsala nějakou blbost.

Ohodnoceno: 0x

Od: smoliki
Datum: 29.11.16 17:15

POZOR! Obchodní zástupce pro firmu ZAREN, rozdělenou na další firmy RAYPATH-ČR, NOEMUS apod.

Školení zakončené špatnou pracovní smlouvou a podpisem 2 směnek. NIC NEPODEPISUJTE !

Majitelé 3 ing. a jeden neing. Dobře promyšlené ale špatně pro prodejce.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.