Jak odvézt manž.postel z Ikey?

Od: Datum: 16.08.16 14:23 odpovědí: 11 změna: 16.08.16 20:55

Dobrý den,

mám dotaz. Budu pořizovat manželskou postel v Ikee. Bude ta postel rozebraná na takové díly, že zvládnu přesun postele obyčejným autem? Plus samozřejmě matrace.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.16 14:29
Pučil bych si vozík za auto *palec*
Ohodnoceno: 0x

Od: pt®
Datum: 16.08.16 14:31

Najeďte si na stránky ikea.cz a vyhledjte si výrobek a pod obrázkem je popis výrobku, jeho velikost a velikost belení i počet kusů...:)

Ohodnoceno: 4x

Datum: 16.08.16 14:31

Dobrý den,

píšete málo informací. Nepíšete jakou manželskou postel a ani jestli to obyčejné auto, je alespoň kombík..

Najděte si Vaši vybranou postel na webu Ikea. Rozklikněte záložku "Informace o výrobku" a tam uvidíte odstavec Rozměry a Váha balení. Modře zbarvený je pod tím klikatelný odkaz "ukázat rozměry, váhu a číslo artiklu a tam přesně uvidíte na kolik částí je postel rozložená, kolik každá ta část měří a váží. Porovnejte s rozměry Vašeho auta a hned uvidíte, jestli to odvezete nebo ne..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.08.16 14:35

Možná bych našel fotku, kdy jsem z IKEA převážel kompletní kuchyňskou linku. Felicie kombi s vyndanou půlkou zadních sedaček. Moc místa v autě nezbylo :) ale povedlo se.

Nevím o jakou konkrétní postel se jedná, ale jak znám IKEA, troufl bych si říct, že to půjde.

Datum: 16.08.16 15:30

Já bych se o odvoz nestaral,pokud je to do 30 km,je doprava zdarma.

JABRAKA

Datum: 16.08.16 16:02

Jo? A která Ikea prosím pěkně? O žádné v ČR která má rozvoz zdarma nevím.

doplněno 16.08.16 19:28:

Já už teda nevím jak to tady funguje. Jabraka podal špatnou odpověď, kterou si každý může ověřit, ale je ohodnocen dvěma body. Ne že by mě ty jeho body nějak trápily, ale docela zarážející když se nad tím člověk pozastaví. *nevi*

Datum: 16.08.16 17:20

Tady byste se měl dozvědět, kolik by vás stála doprava bez starostí http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/…s/picking_transport_card.html

Datum: 16.08.16 17:34

V dnešní době jsem nenarazil na obchod,který by zboží NEROZVÁŽEL,buď mají svoji nebo využívají externí.Maximum co jsem platil za postel i z matraci bylo 250 Kč a to i s výnosem do 2.patra.

Takže směšná cena,proti tomu kolik bych projel benzínu a ještě se s tím tahal.*placni*

Od: hjvuu
Datum: 16.08.16 19:05
IKEA ma dopravu nehorazne drahou. Bydlím hned vedle IKEY a doprava skříně od nich by me stala 650 Kč.
Ohodnoceno: 1x

Od: fik
Datum: 16.08.16 19:12

Záleží jakým autem myslíš. Jestli něčím typu smart tak na to zapomeň,do dodávky to narveš na pohodu. I kdž budeš mít postel rozebranou,máš pořád bočnice a to máš tak cca 2 metry,to už do běžného auta podle předpisů nedáš,leda tak do velkýho kombíka.

Půjčil bych si vozík a naložil to na něj

Datum: 16.08.16 20:55

Hezký den. Vše co jsem kdy v IKEI koupila, bylo rozebrané a vyzvedávalo se ve skladu. Pochybuji, že to odvezete v autě (osobním), lépe je půjčit si v Ikei vozík za auto.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.