Rekostrukce ploché střechy

Od: Datum: 15.08.16 21:31 odpovědí: 3 změna: 16.08.16 07:08
Dobrý večer, rekonstruji plochou střechu, kde je stavajici krytina falcovany plech. Jelikož je střecha pouze z betonu tloušťky cca. 30 cm, tak v zimě docela promrza. Chci udělat konstrukcí že dřeva, která bude mít větší sklon. Co použít na zateplení mezi beton a nové dřevěné bedneni na kterém bude plechová krytina? Hranoly budou bohužel syrové, přímo z pily. Nevím jestli tam dát vatu, polystyren a nebo nechat vyschnout a pak třeba foukankou. Mezera mezi bedněním a betonem bude do 10 cm. Jakou skladbu mi poradite? Fatrafol a jiné folie nechci. Děkuji za všechny rady a nápady.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.16 21:47
avatar

Tak normálně se dělají střechy ze syrovýho dřeva. Ono suchý je zkroucený a z toho nikdo nechce dělat, neb to je práce pro vraha. A 10 cm izolace na střechu je zoufale málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honza007
Datum: 15.08.16 22:10
Já vím, že je to málo, ale pořád lepší než nic. Bohužel jinak to nejde. Je to plocha střecha nad schodištěm 3*4 metry. Nevím co udela ta vata když bude natěsno k tramum, jestli nebude plesnivět?
Datum: 16.08.16 07:08
avatar

Vata a vlhké dřevo nebude problém, ale pokud nebude odvětrání vaty, tak bude problém. Namalujte obrázek řezu, pak můžeme vést polemiku. Jinak jsem nepochopil jak to hodláte udělat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.