Ceny nemovitostí

Od: Datum: 08.08.16 10:15 odpovědí: 3 změna: 08.08.16 10:44

Dobrý den. Mám 2 výpisy z katastru nemovitostí. První je co jsem vlastnil byt a prodal potřebuji zjistit cenu prodeje. Druhý co koupila přítelkyně ve kterém máme oba trvalé bydliště. Dají se zjistit ceny prodejní a kupní na internetu po zadání udaju? Když ve výpisu z katatastru ceny nejsou. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 08.08.16 10:16
Jedine tak, ze se podivste za kolik se prodava obdobny byt v okoli
Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 08.08.16 10:35

Je podivné, že jste prodal byt a nevíte za kolik. Co kdyby jste se zeptal přítelkyně?

K dotazu - na internetu ceny nezjistíte. Možná máte šanci pokud prodej i koupi zprostředkovávala realitka. Zkuste se poptat u nich.

Pozd. píši vám již alespoň popáté. Máte problém psát dotazy pod jedním nickem a pokračovat v jednom vláknu? Hned by se lépe radilo, kdybychom znali předešlé dotazy. Jste jak malý Jarda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.16 10:44

Jak píše kolegyně Uska... je velmi podivné, že nevíte za kolik jste svou nemovitost prodal, případně, že by Vám přítelkyně neřekla, za kolik koupila.

Nicméně... na výpise z katastru se tyto informace neobjevují. Na internetu je není možné zjistit. Přesto existuje cesta... zajděte si na katastrální pracoviště a požádejte o kopii listiny, na základě které k převodu došlo. Za jistý manipulační poplatek (tuším 50,- Kč za A4) obdržíte ověřenou kopii listiny ze sbírky listin katastrálního pracoviště a dozvíte se co chcete vědět. Pokud k převodu nedošlo v poslední době (2015 + 2016), tak listina pravděpodobně nebude v digitální podobě a budete si na ni muset počkat do dalšího úředního dne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.