Fetaci v baraku

Od: Datum: 06.08.16 14:04 odpovědí: 8 změna: 07.08.16 10:35
Dobry den. Ziji s pritelem v baraku,ve kterem ma truhlarskou dilnu. Bohuzel na dilne spi dva vydridusi,zdimou ho z penez. Bydli zadarmo,jedi zadarmo a ja jen brecim. V noci jsem na dilne nasla strikacku od pervitinu. Na vyzvu,aby vypadli nereaguji,protoze pritel je potrebuje na praci. Musi byt preci neco,jak je vyhodit. Jsou tu na cerno,makaj na cerno a fetujou ! Mam tu male dite a my s chlapem kvuli tomu prozivame jen hadky... Poradte,jak na ne,prosim ! Cekam miminko a jsem zoufala. Bojim se,ze do toho spadne i pritel. Nechci v baraku takove lidi, ale on je lituje,ze by nemeli kam jit. . .
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.16 14:11

Za to, že tam jsou ale může váš přítel. Využívá je prací načerno,oni vlastně vydělávají na vás. Máte možnost prásknout přítele na úřadu práce, že zaměstnává načerno. A také na inspektorátu bezpečnosti práce. Tím se jich zbavíte, ale obávám se , že se zbavíte i přítele.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.08.16 14:27

To si Váš druh musí vyřešit sám. Zřejmě máte děcko, čekáte druhé. Kdyby každý soukromník zaměstnával nějaké podobné lidi načerno, kde by se vzaly dávky pro vaše děti? Takže sám neodvádí, ale čerpat bude určitě...

Také mi není jasné, když v dílně spí dva vydřiduši, jak píšete, co jste tam Vy, těhotná žena, u nich v noci v dílně pohledávala? *ee* Oni tam spali a Vy je chodíte kontrolovat? Nebo na kus řeči? *sok* Docela bych se bála, spíš bych se doma pořádně zamkla. A do dílny k feťákům by mě v noci nikdo nedostal.

Ať Váš druh se nekroutí, že právě tyto dva potřebuje na práci. Našel by určitě jiné, slušné a pracovité, které by nemusel ubytovávat a živit, ale musel by za ně, samozřejmě, odvádět. A slušně jim zaplatit. To se mu ale asi nechce. Takže je to všechno v jeho rukou. Záleží na něm, jak Vám popřeje sluchu. Jaga.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.08.16 14:44

Vyřešit to musí přítel, jak už tu bylo řečeno. Čí je to barák? Ale pokud nechceš ztratit přítele a tím zřejmě i živitele, tak nejméně bolestivá forma bude mu říct, že se ti někdo zmínil, že se na něj poptávala policie. To by mohlo pomoci k tomu, aby dal věci do pořádku.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 06.08.16 14:49

Záleží, čí je to dům, čí je to dílna.

Uvažuji, že přítele.

Nemůžeme Vám poradit, jak je vyhodit, to jste tady špatně. Zřejmě jste se o tom bavila i s přítelem, protože víte, že on k nim má citový vztah. Nevyhodí je, lituje je, nemají kde bydlet, pracují pro něj.

Takže vše je zřejmě pouze a pouze na Vašem přítelovi.

Jinak mě zaujala ještě jedna věc -...jedí zadarmo...

To jako Vy jim i vaříte? Nebo chodí k Vám do lednice a berou si, na co mají chuť? Dílna by měla být oddělená od obytných prostor, též by měla mít kolaudaci a svůj elektroměr, a vodoměr.

Pokud tam jste jako rovnoprávný člen rodiny, tak si vše můžete nechat zařídit.

Pokud jste na přítelovi závislá a jste Vy u něj, tak bohužel, vše je v režii přítele. Nastavit pravidla, zadat požadavky.

Jste chyceni do pasti. Pokud je využíváte na práci a nějaké kluci zboží vyrobí, tak musíte podle účetnictví vědět, jaký máte zisk, jestli se jejich pobyt u Vás zaplatí.

Pokud Vás tedy dílna živí, není pro ně, jako řemeslníky problém vyrobit plot a dvířka a oddělit svoje soukromí. To přece záleží na Vás, můžete se s tím obrátit na přítele.

Jestli se opět kvůli tomu budete hádat, tak mi řekněte, jaký to má takový život s ním smysl.

V noci jsem na dílně našla stříkačku... Vy chodíte v noci do dílny na kontrolu? Celý příběh je nějaký divný...

¨Máte-li kam, odstěhujte a zkuste žít v klidu někde u příbuzných apod.

Ani jedna varianta zřejmě není a nebude pro Vás něco extra.

Sorry: Jsem si nevšimla, že babajaga napsala totéž o dílně, neopisovala jsem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.08.16 15:23

Vy .. respektive přítel si je tam nátahl.

Zaráži mě, že ikdyž čekáte dítě, dost riskujete.

Za zaměstnávání osoby načerno .. bez smlouvy jsou obrovské pokuty, jak pro zaměstnance tak pro zaměstnavatele.

Za zaměstnávání osoby, která je v zemi načerno ... no to by jste se asi mohli jít oba i s dětma pověsit.

Situaci jste si tak zařídili sami .. řešení je tak jednoduché, že už jednoduší být nemůže. Prostě je vykopněte, výpověď dostat nemůžou - nejsou totiž ani zaměstnaní, když pracují načerno.

Vystavujete se hodně rizikům .. dělají bez smlouvy, co když se jim při práci něco stane? - vy máte asi hodně peněz.

Pochybuji, že by manžel nenašel schopné uchazeče o práci legální prací, ještě více pochybuji, že nějací feťáci odvedou extra moc práce ... váš manžel je asi tak trochu průkopník, v době kdy ostatní firmy každého kdo u nich chce pracovat stokrát proklepnou aby jim nepoškodil pověst značky tak váš manžel zaměstná feťáky *smich*.

Nezlobte se na mě, ale Váš manžel je blázen, vy jste naivní.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.08.16 16:15
Krasne jste se vypsala a chapem. Bohuzel to musite resit s vasim pritelem. On si je tam nastehoval. A on je dokaze vyhodit z baraku.

Od: balzerka
Datum: 06.08.16 17:24

Váš partner jim může říct, že čeká kontrolu, zřejmě na udání a že se musej klidit, protože pokuty jsou vysoké. Ať jim dá na cestu a víc nic. Kam půjdou, je jejich věc, každej odněkud pochází. Existují azyláky. Myslím, že po čase najdete někoho solidního a nebude to načerno. Že jste se nebáli? Nakonec se uleví Vám i příteli a dětem zmizí z očí nevhodné vzory. Jestli to partner nepochopí, tak se sbalte a ať Vám posílá výživné..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.08.16 10:35

Dát příteli "nůž na krk", buď pudou oni, nebo já!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.