Podstresni folie

Od: Datum: 04.08.16 22:12 odpovědí: 4 změna: 05.08.16 22:01
Dobry den stavim pristresek (sklad) bude ze 4 stran uzavreny vyzdeny a casi s cihel neco betonove bedneni!na strechu chci dal trapez plech . Musim pod nej dat folii?jakou?slysel jsem ze na plechu muze kondenzovat voda!skad nebude nijak dobre uzavren -bude tam mrznout... nebo muzu dat obycejnou pevnou folii(igelit)dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.16 22:21

Je jedno kde to bude kondenzovat jestli na plechu nebo na folii, pokud bude dobré odvětrání tak nic kondenzovat nebude.

Ohodnoceno: 0x

Od: luda4
Datum: 05.08.16 05:34
To znamena ze folii davat nemusim a kontralate take ne?
Datum: 05.08.16 06:49

Určitě tam bude voda kondenzovat a bude kapat na hlavu. Kdo nevěří, ať se staví, až začnou chladné dny.

Klidně tam můžete dát igelit, ale aby kondenzát vytékal po folii mimo dřevěnou konstrukci.

doplněno 08.08.16 07:02:

Ale to je přeci možné, že budou dvě různé odpovědi a oba si myslí že májí pravdu.

Já to mohu doložit příkladem a zkušeností. Máme sklady, kde je na střeše jen plech. Až ochladí a začně ráno svítit sluníčko na střechu, dojde ke kondenzaci a z plechů začne kapat. V některých místech mi to nevadí, jinde musím dávat plachty, aby se neničilo zboží.

Ohodnoceno: 0x

Od: luda4
Datum: 05.08.16 22:01
Mmm tak co ted 2rady a kazda jina!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.