Pomsta - Soused pěstuje marihuanu

Od: Datum: 04.08.16 15:17 odpovědí: 22 změna: 06.08.16 09:02

Dobrý den, již delší dobu máme se sousedem nějaké neshody a já si všiml, že na své zahrádce pěstuje 3 rostliny marihuany a chtěl bych mu taky udělat nějaký naschvál... Je to asi 5 let, co jsme se přistěhovali a asi jsme mu nějak nepadli do noty, protože už nás několikrát nahlásil za nepovolenou stavbu. Třeba nedávno jsme na zahradě stavěli takový přístřešek s grilem a udírnou a pan soused nás nahlásil na obecní úřad, že nemáme stavební povolení. Pak další věc, když jsme dělali bazén, tak nás nahlásil že nemáme opět stavební povolení vykopávat díru a stavět zemní bazén. Také nám přes noc strhl z popelnic známky a díky tomu nám nikdo nevyvezl odpad, takže jsme všechno museli ručně vyvážet do nejbližšího veřejného kontejneru. Samozřejmě jsem ty věci co nám dělá chtěl řešit přes policii, ale nemám žádný důkaz o tom, že to dělá on, protože mě opravdu nenapadlo číhat někde s kamerou a sledovat jestli nám náhodou netrhá známky z popelnic a i kdyby ano, tak nikdy nevím co udělá, takže bych mohl možná tak hlídat popelnice, zatím co on bude dělat něco jiného, co se stejnak dozvím až když to dokončí...
Takže bych alespoň jednou rád udělal něco takového a nějak se mu pomstil. Četl jsem, že může mít maximálně 5 rostlin a rostlina nesmí přesahovat 0,3% THC nebo co to je za látku, moc se v tom nevyznám. Ale samozřejmě bych ho chtěl nahlásit nějak anonymně a zajímalo by mě co by z toho pro něj plynulo za trest a kde a jak bych ho mohl anonymně nahlásit. Kdyby se totiž omylem náhodou dozvěděl, že jsem ho nahlásil já, tak to by pak teprve asi bylo peklo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.16 15:32

Navrhuji vyrobit voodoo panenku a propíchnout ji rezavým hřebíkem. Snad se Vám uleví.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: joo
Datum: 04.08.16 15:38

to máš z nějakýho kumistickýho filmu? to je jak vyšitý

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 04.08.16 16:30

Tak se souseda zeptejte, jestli to je skutečně marjánka a jestli ví, že může mít opletačky s policií. Buď si ji vytrhá sám, nebo vydrží až do sklizně, uvidí, že jste ho nepráskl a třeba začnou lepší sousedské vztahy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 17:41
avatar
Technicke konopi si muzu pestovat jak chci
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.08.16 16:36
avatar

Brzy budete jako Škopkovi a Konopníkovi. Když ty mě, tak já tobě!

Nedělejte další zlo, říká se, že moudřejší ustoupí. Jak to víte o těch popelnicích? Mohly jít kolem děti a z bujnosti to udělat ony. Vy jste souseda viděl to strhávat?

Naši sousedovic také pěstují konopí. Víme to, nežalujeme na ně. Proč? Je to jejich věc.

Takhle budou žaloby a donášení gradovat, až to jednou špatně dopadne. Buď si dáte po nose, nebo skončíte u soudu.

Raději se snažte vycházet spolu v dobrém, jsou to jednou sousedi. Třeba Vám nabídne jointa! :-D /to nebylo myšleno vážně/. Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: problemsoused66
Datum: 04.08.16 16:40

O těch známkách to vím tak, že před svozem odpadu jsem se mu ze zvědavosti podíval do popelnice, protože není nějak zrovna moc inteligentní a vida, kousy známek byly v popelnici
Kdyby je alespoň vyhodil někde doma nebo spláchl do záchodu, ale on si je ještě hodí do plné popelnice a nedá je ani dospodu...

Datum: 04.08.16 17:36
avatar

A proto je to důkaz ,že to byl soused a ne uličníci !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 18:08
avatar

A víte že se nemáte co hrabat v cizí popelnici? A víte vy co? Sousedovi tehdy taky neodvezli popelnici? Je zajímavé že jste tam našel ty zbytky známek, když vám poplenici neodvezli ale sousedovi taky ne. Vy nám tady lžete. A lhát se namá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 04.08.16 17:54

Jak víte, že sousedovo konopí překračuje povolené množství THC? Třeba si koupil semínka k léčebným účelům jako já.

http://www.konopa.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: problemsoused66
Datum: 04.08.16 17:57

Protože sousedovo synátor je všem známý hulič, který si po večerech vypaluje zobák a čumí u toho z okna, aby ho schválně ještě každý viděl. A žádný lékařský předpis nemá, takže pochybuji že by to bylo k lékařským účelům a divil bych se, kdyby to nepřesahovalo 0,3%.

Datum: 04.08.16 18:01

Bonzovat se nemá ale hlásit se to musí velebnosti. Anonymně "bonzovat" jde přes okresní státní zastupitelství nebo Policii ČR. Otázkou je, do jakého stádia se to až dostane? Hlavně jako anonym se nedozvíte výsledek a navíc jelikož má "problémy" asi jen s Vámi, tak bude vědět moc dobře, "odkud vítr fouká" a to peklo jako řemen budete mít tak jako tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: problemsoused66
Datum: 04.08.16 18:41

Jsme tu ulice o 7 rodinách a moc lidí ho tu v lásce zrovná nemá, takže se může opravdu jenom domnívat...

Od: gjvg
Datum: 04.08.16 18:05
A čeho tím chcete docílit? Aby on vám udělal ještě větší naschvál, pak zase vy jemu a nakonec si budete co? Chcat před dveře? Polevat zahradu chemikáliemi? Nebo jaký máte cíl?
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.08.16 00:21
avatar

Nedělejte to, postavíte se tím na stejnou úroveň souseda, kterého tu odsuzujete. My máme jedny sousedy podrazáky, kteří s námi vždycky nějak vydrbou ve svůj prospěch, ale nikdy by nás nenapadlo být jako oni. Povařujeme je za vzdělané lidské mrzáčky a jen jsme už více ostražití, pokud po nás žádají nějaký písemný souhlas. Děkujeme jim za poznání, že i přátelský člověk dokáže být pěkný křivák.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 05.08.16 08:13
avatar

Budeteli se mstít, vše se bude jen stupnovat, zlo přináší další zlo a stále více.Zakus radí panenku voodoo, to zavání černou magií a taková věc se vždy vysilateli vrátí .Jak zde čtu od ostatních rádců, neklesejte na jeho úroveň, tak bych to také formulovala... bylo ty to pod vaši úroveň ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.08.16 10:40

maky.co by bylo pod tazatelovu úroveň? Již to, že se tady na něco podobného ptá, ukazuje na to, že jeho úroveň je na *blee*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: m
Datum: 05.08.16 16:45

A copak mu děláte špatného, že jste mu nepadli do oka?

Když ho napráskáte, bude hned vědět odkud vítr fouká a pak už se budete jen trumfovat, nebude to k žití.

Máte známého motorkáře? Nebo nějakého drsnýho typa? Bandu pankáčů? Ale ti jsou hubení, ti ne.

Možná by zapůsobilo, kdyby se u vás na půl dne sešla parta motorkářů, smrděli a řvali by mu pod nos a výhružně koukali na jeho dvoreček. Pak by mu možná došlo, že může dostat přes ústa. Na takovéhle lidi nic jiného neplatí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.16 23:36
avatar

Proč mu to prostě "jen" nesklidit? :-D*smich*

Ohodnoceno: 1x
 

 

Od: ruze®
Datum: 06.08.16 02:24
avatar

Přesně tak,hezky mu ji ,,skliďte,,napečte si z nich koláčky a hned uvidíte svět v růžových barvách a on bude pěkně ,,nakrknutej,,! :--))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.16 00:12
avatar
Musíš pořídit dúkazy o jeho nezákoné činosti
Normálně bych souseda v tichosti ,potají monitoroval,a pořizoval fotky
No a pak neni nic jednodušího než to anonymě zaslat policii
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.16 05:58
avatar
Vetsi pomsta bude, kdyz mu to sklidite driv nez on *vtip*
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.08.16 09:02

Nejdříve udávačka, naschvál, poté rvačka, později možná bouchačka, servis v nemocnici a někdy odvoz černým havranem, pokud dodržuji zákony na př. stavbě soused může práskat jak libo, pokud je obcházím může to být soused jako práskač a také nemusí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.