Jak otevřít troubu

Od: Datum: 03.08.16 14:51 odpovědí: 4 změna: 05.08.16 11:16

Dobrý den , prosím poraďte jak otevřít troubu u plynového sporáku , nějak se mi zasekla jedna strana .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.16 21:52

Trouba plynová nebo elektrická? Typ sporáku? Ono to je třeba otevřít "trochu násilím". Většinou dojde k poruše závěsu a pak se dveře zadrhnou...pro některé trouby jsou závěsy jako náhradní díl, které se dají vyměnit...a dvířka jsou zase jako nová...někdy pomůže k otevření postupné otvírání a zavírání dvířek, chce to zkoušet a po otevření nezavírat, opravit...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.08.16 16:02

Dobrý den trouba je plynová , Mora 212 , už se mi podařilo jí otevřít . Děkuji :)

Datum: 04.08.16 17:19

Ahoj Jenny.

Asi jsi moc šikovná, že jsi si to nakonec otevřela sama. Jen jsi nám sem mohla posat, jak se ti to povedlo. Jestli jsi těma dvířkama párkrát zacloumala a ono to nějak v pantu znovu přeskočilo spátky. Nebo, že jsi rozšroubovala nějaké šroubky ve dvířkách a tím vzniknul přístup k pantům a pak třeba šlo nasadit ty pružiny zpátky na místo kam patří. Třeba tak?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.08.16 11:16

Dobrý den , podařilo se mi otevřít troubu po několika pokusech hrubou silou , pant přeskočil zpět , ale oprava bude nevyhnutelná , snad seženeme nový závěs na dvířka :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.