Nabídka služeb Terra Group investment

Od: Datum: 01.08.16 13:08 odpovědí: 3 změna: 02.08.16 09:51

Bylo nám oznámeno obecním úřadem že nás navštívi zástupce Terra Group Investment s nábídkou svých energetických služeb.Nevite někdo z vás oč se jedná,to jsou nějací podomní prodejci energii? Třeba i nějaké zkušenosti s touto firmou už máte a poradite,at vím zda je ihned poslat někam nebo vyslechnout.Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.08.16 16:49
avatar

Dobrý den, až si přečtete článek viz odkaz, tak patrně usoudíte, že to poslání někam by byla vhodná varianta. Zdravím!

http://www.maks-ricany.cz/mak…le-praktiky-prodejcu-energii-


doplněno 02.08.16 10:03:

Nemáte zač. Jo, dejte si na to pozor. Odkazují se na radnici, jejich vedení firmy to popírá, ale jak je vidět, tak to dělají stále. Normální člověk si o svých záležitostech rozhoduje sám a nečeká, až mu někdo zazvoní u dveří a bude nabízet něco výhodného (možná více pro tu firmu, než pro zákazníka).

Hlavně nic nepodepisovat a rychle se rozloučit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: miji
Datum: 02.08.16 09:35

Děkuji za odkaz i radu...už tu panáček byl, a moc se mu nelíbilo když v ulici ti co byli doma nechtěli poslouchát jeho návrhy.

Datum: 02.08.16 09:51
avatar

Zjednodušeně jde o agenturu, která sleduje ceny energií (plyn a elektřina) a vždy vyhledá tu nejnižší a informuje vás o ní, když souhlasíte tak provede administrativní kroky ke změně dodavatele ...

Předem nutno upozornit, že opravdu vybírá ty nejlevnější - tedy cena je jediný aspekt který zohledňuje, takže třeba elektřinu odebíráte najednou od nějakého dodavatele jehož název ani nikdo nezná a jeho kvalita je pochybná - no nevím zdali bych od někoho takového chtěl odebírat něco jako elekřinu.

Srovnávače cen jsou i na internetu, ne třeba na to někoho najímat.

Doporučuji zůstat u těch nejsilnějších dodavatelů elektřiny a plynu, jak kvůli cenám v dlouhodobém horizontu, tak kvůli jistotám a zákaznickému servisu. E.ON, ČEZ, (PRE), RWE, Pražská Plynárenská ..

Starostové a města málo kdy spolupracují s takovými institucemi .. ostatně byli by sami proti sobě, zvláště v době kdy velcí dodavatelé podporují a sponzorují kde jakou kravinu .. nějaký dodavatel elektřiny a plynu ABC s pomale neexistujicí provozovnou bude něco takového těžko dělat.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.