Jak obkladat kuchyni?

Od: Datum: 28.07.16 00:16 odpovědí: 1 změna: 28.07.16 00:26
avatar

Jak mám obložit rohovou kuchyni? Mám obklad Rako Majolika, kdy je každá obkladačka 20x60 cm tvořena fiktivními obkladačkami cca 10x10. Povrch mám napenetrovaný a nanesu na něj lepidlo pro vyrovnání. Poté bych prý měl plochu opět napenetrovat a pustit se do lepení. Na netu jsem si našel už plno informací, ale například nevím, jak si roh vyměřit, aby byl v pravém úhlu. Jinak tam totiž kuchyňskou linku nenapasuju- bude z Ikey a ta má skříňky až ke zdi. Dále by mne zajímalo, jak upevnit vodováhu, na niž se obklady pokládají - ve zdi mám totiž vodu a elektriku, takže raději nechci použít zednické háčky. Pomůže mi případně nějak i laser? Předem moc díky za rady a tipy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.16 00:26
avatar

Ještě mě napadlo - jak ten roh začít? Přisunout obkladačku z jedné i druhé strany a vynechat mezeru jen na křížek? Vím, že normálně se roh překládá, ale u tohoto typu obkladaček by se zakryl vzor.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.