Použití betonového potěru

Od: Datum: 24.07.16 16:46 odpovědí: 2 změna: 24.07.16 19:19

Zdravím v nedělním odpoledni,

potřeboval bych poradit s použitím betonového potěru. Potřebuji zalepit díru v podlaze o hloubce až 11 cm (max) a rozměrech cca 1,2mx 1,2m. Dno není rovnoměrně hluboké, někde je hloubka 4 cm, někde 7 cm a max. 11 cm. Mohu použít nejdříve první vrstvu hrubého betonového potěru pro zarovnání do stejné hladiny cca tak 3 -4 cm hloubky a pak jemným potěrem dorovnat? Pokud ano, za jak douho můžu použít jemný potěr?

Děkuji za vaše připomínky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.16 18:36
avatar

nevím jak vy ale já bych klidně udělal jen hrubším potěrem.ale pokud trvate na dvou vrstvách tak v jednom kroku-nejprve dorovnat cca tak 1-2cm pod úroveň stávající podlahy (betonu ) a ihned zbytek dobetonovat jemným potěrem.Obě vrtsvy co nejsušší )mírně zavlhlé abyste udržel rovinu s okolní podlaho (mokrý by sesedl a po zatuhnutí by tam byla prohlubeň!)Nezapomeňte dno vymést a pak vykropit!


doplněno 24.07.16 20:52:

"Zagletovat"povrch polít cementovou kaší a šavlí vyhladit na celý povrch nebo "pocukrovat" cementem (osvědčilo se sítko na mouku) aopět šavlí vyhladit (šavle-viz obr)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buracek
Datum: 24.07.16 19:19

dobrý den,

netrvám na dvou vrstách, ale z dokumetace na betovovém potěru je použití 10-40 mm, proto jsem z toho vycházel. Proto se chci poradit zde. A kdybych to udělal třeba vše sušším jemným betonovým potěrem? Chtěl bych docílit hladkého povrchu.

Děkuju

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.