Jakou značku vysavače

Od: Datum: 18.07.16 19:19 odpovědí: 5 změna: 26.07.16 12:28

Sháním nějaký dobrý vysavač na koberce i na podlahy,v prodejně radí značku Miele nebo Elektrolux-cena se mi jeví však vysoká-máte nějaké tipy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.16 19:33

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Sencor+SVC+510GR-EUE2 Mám tento chtěl jsem bezsáčkový mě stači ale má malou nádobu
na prach.Tak 3.X povysavat a pak opláchnu filtry.Také plasty jsou křehké no,ale davám pozor mám ho 2.roky na malý byt stačí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.07.16 20:06

Když se tak dívám kolem dokola, po rodině a známých a také na sebe, značka je lhostejná. Vysavač není nadosmrti. Je na pár let. Záleží, jaký chcete. S papírovými pytlíky, které mohou být i zbytečně drahé. Stačí, aby byly balené v lakované krabici, ale na kýho čerta, to jsem nikdy nepochopila. Mohou být s vysypávacím kontejnerem, kde se špatně čistí hepa filtr. Nebo můžete mít na vodu, která slouží jako filtr. Je určitě ještě mnoho možností, já vím o těchto. ;) Nedejte se zmást tím, že vysavač má velký pytlík nebo nádobu, kontejner, že nebudete muset často vysypávat. Budete, protože bude smrdět a obrovský pytlík půjde do popelnice. ;) Také záleží, kolik je vás doma a jaké máte podlahy. Něco jiného je ženská s maličkým, nelínavým psíkem a něco jiného je početná rodina s velkým psem a vstupem přímo na zahradu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.07.16 22:48

ETA Neptun je nesmrtelný stroj. Používám bez vody, sáčky textilní, velkoobjemové za pár korun. Šestý rok bez sebemenších problémů, naprostá spokojenost. Výkonný a spolehlivý pomocník.

Od: vanad1
Datum: 26.07.16 09:18

Přesně tak. Proto se tak dlouho vyrábí. Mám ho 11 let a měnil jsem jen ložiska a uhlíky. Na vodu i sucho skvělý.

Datum: 26.07.16 12:28

Mám hrncovou Etu-Rowentu asi 20 let. Bez sáčků, s trvalým filtrem, je to dělo, dosud bez jediné opravy *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.