Čím tohle vyprat?

Od: Datum: 18.07.16 14:25 odpovědí: 5 změna: 19.07.16 15:56
Dobrý den,nevíte čím bych měla vyprat tričko,aby se zbavila skvrn?Zkoušela jsem prášek,ale nepomohlo to.Díky za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.16 14:31

vypadá to jako vyžraná barva - nepíšeš od čeho skvrny jsou - takové dělá savo a to už se ničím neodstraní

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 18.07.16 14:32
Jedlá soda,popř.ocet.
Tyhle babské rady mně zabírají prakticky vždy.
doplněno 18.07.16 15:14:

Já to viděla pouze z mobilu,takže teď vidím,že to bude asi neopravitelné :(

Datum: 18.07.16 14:51

Žlučové mýdlo, Ariel gel na skvrny. Bohužel mi ty vaše skvrny příjdou jako odbarvená barva.

Datum: 18.07.16 17:09

Když si obrázek zvětším, příjdou mi skvrnky jako stříkance barvy. Pokud nevíme jaká je to barva a tedy jaké rozpouštědlo na něho platí, neumí nikdo poradit. Ale rozpouštědlo může nejen barvy rozpustit, ale může vyžrat i barvu trička. Z toho důvodu bych s tím už nic nedělala a věřila bych, že se několikerým praním ztratí, vypere. Do té doby bych si skvrnek nevšímala.

Od: fialka
Datum: 19.07.16 15:56

Na mě to dělá dojem, že je sjetá barva. Úplně stejné se přihodilo synovi na bermudách z Kiku. Taky jsem přemýšlela jak upravit.Podobné se stalo vloni na plátěných, dlouhých asi z C+A. To je asi běžné, kvalita pofiderní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.