Oprava myčky

Od: Datum: 18.07.16 13:39 odpovědí: 3 změna: 19.07.16 11:22

Dobrý den,

prosím o radu se starou myčkou značky Elektrolux. Máme ji už 19 let, stále výborně fungovala,ale nyní skončí mycí proces a voda není vypuštěná. I nádobí je neumyté, protože pravděpodobně myčka umývá ve špinavé vodě.

Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.16 16:31
avatar

Jakou radu čekáte? Myčka nevypouští vodu, je potřeba ji opravit nebo vyměnit, po 19-ti letech má nárok. Pokus o opravu je rozhodnutí které musíte udělat sami. Může to být jen zablokované čerpadlo ale to vám řekne až opravář. Osobně bych ji nechal odejít v pokoji a pořídil novou - moderní a třeba i úspornější.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.07.16 17:16
avatar

Nejspíše to má myčka-stařenka za sebou. Já bych zavolala do servisu a zeptala se. Takhle jsem to udělala několikrát i s pračkou nebo lednicí. Buď po telefonu poradili nebo nabídli a poslali servismana. Ten vyřkl ortel, zda opravit anebo zamáčknout slzu do oka a koupit novou. *palec*http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=my%C4%8Dky

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.16 11:22
avatar
Na staré indesitce jsem sundal spodní dekl a do pěti minut měl čerpadlo venku. Nové stalo čtyři stovky a myčka běhala dál. Teď máme kvalitní německou mašinu, kde člověk potřebuje vysokou školu, sadu specializovaného nářadí a dílenskou příručku aby se vůbec dostal na pitomé zaseklé čidlo akvastopu. Takže střelit od boku, jestli se vyplatí uvažovat o opravě nebo ne, bez znalosti konkrétního tipu je prakticky nemožné. Každopádně asi stařenka na vodě a elektrice žere třikrát víc než nová myčka a to by se při plánovani opravy mělo zvážit jako prvni.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.