Jakým přípravkem čistit obkladačky

Od: Datum: 12.07.16 07:03 odpovědí: 4 změna: 12.07.16 17:19

Poradte prosím nějake kvalitní a účinné přípravky na uklid kuchyně(obklady,sporák a kuchynská linka) které používate vy.Nemusi být eco.Požívám Cilit a Sanytol.Díky moc za rady a tipy na nějaké novější a učinnější přípravky,nějak se v tom neorientuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.16 07:39

Já nevím čím speciálním lidé čistí plochy v kuchyni, ale já jsem přesvědčená, že dostatek vody a jakéhokoliv prostředku, typu Jar nebo nějaký universal, jsou nejúčinnější. A také, že pořádek se nedělá, pořádek se udržuje. Jakmile na kachličkách něco uvidím, ihned hubkou na nádobí, utřu. A když se mi to nelíbí umyju všechny kachle, ale zase jen houbičkou s přípravkem, opláchnu hadříkem v čisté vodě. :-D Na pracovní desku, na tu jsem se dala zlákat televizí, jak na ni všichni stříkají něčím ve spreji, jen dá myju houbičkou a hadříkem. Dopadlo to tak, že houbičkou umyju,přestříkám sprejem a šudlám hadříkem tak dlouho, dokud není suchá. Už to nikdy nekoupím! :-D Na sporák občas vezmu písek na vany.

doplněno 12.07.16 16:17:

Miji, nepovedený papiňák, to teda je! To je jako špatný sen. Moc bych si přála, aby mě to nikdy nepotkalo. Upřímnou soutrast. Cítím s vámi. ;) babka

Ohodnoceno: 2x

Od: miji
Datum: 12.07.16 16:08

Díky to já vim že pořádek se udržuje , v důchodu mám na uklid času dost.Ale při vaření ovaru v tlakovém hrnci nám tlakač bouchnul, ta polévka z masa přes ten ventil začala střikat a zacákala kde co.A tak při likvidaci toho bince jsem se začala pídit po učinnějších prostředcích.

Datum: 12.07.16 17:16

Jak všichni víme,Princezna si pozvala CIF,ten se o čistotu postaral.

JB

Datum: 12.07.16 17:19

Doporučil bych Odmašťovací prostředek W5 Extra účinný z Lídlu. Je to oranžové balení 750 ml s pumpičkou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.