Zlomený klíč v zamčených dveřích

Od: Datum: 11.07.16 08:35 odpovědí: 4 změna: 11.07.16 10:29

Zlomil se mi klíč ( obyčejný) v zamčených dveřích. Prosím o radu jak dveře otevřít. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.16 08:40
avatar
Kdyz se mi to stalo , tak jsem tam narval zbytek toho zlomeneho klice (zlomila se spicka hluboko v zamku) a slo to otevrit.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 09:25
avatar

Pokud je to obyčejný zámek tak šperhákem, ale jde o to co máte na mysli pod pojmem obyčejný zámek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 09:57
avatar

Já jsem zlomila klíč ve fabce. Od sousedů jsem si půjčila jehlu a tou jsem kousek po kousku zlomený klíč popovytahovala. :-D Byla to tenkrát situace na mrtvici. Měla jsem otevírat školku v 6 hodin ráno. Byla jsem ráno se psem, když se klíč zlomil. Já zůstala před bytem, jen se psem. Riskla jsem to a s tím psem, bez jízdenek, dojela do školky téměř včas. Maminky s dětni už přicházely. Pes byl se mnou ve školce a nikdo si nestěžoval. Naštěstí! I ředitelka měla pochopení. Odpoledne jsem jehlou zbytek klíče vyšťourala a dcera, která měla můj klíč, přijela a otevřela mi. Jinak bych musela volat zámečníka.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.07.16 10:29
avatar

Pokud je to "obyčejný" zámek (od pokoje), tak šperhákem (vyrobí každý kutil). Běžnou "vložku" (FAB) jde většinou vylomit (pokud není bezpečnostní kování) a vlastní zámek pak odemknout šroubovákem. Jestli je to zámek "dozický", bude to nejsložitější a sám to asi nezvládnete. Dost záleží na tom, jaká část klíče v zámku zůstala a jestli se tam někde nezašprajcovala. Odborník Vás asi nemine.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.