Jak na odpad sprchového boxu?

Od: Datum: 06.07.16 11:06 odpovědí: 2 změna: 06.07.16 15:00

Dobrý den, potřeboval bych poradit,jaké je podle vás nejvhodnější řešení odpadu sprchvého boxu. Děláme rekonstrukci koupleny ve starším baráku a podlaha v ní je na dřevěných trámech,na těch jsou desky,pak škvára a na ní asi 5 cm beton. Původně jsem měl v plánu zděný sprchový kout,ale vzhledem k tomu,že podlaha při chůzi nepůsobí zrovna nejstabilněji,tak mám obavu,aby časem nedošlo k popraskání a zatékaní v rozích koutu.Proto jsem se rozhodl pro sprchvý box a teď nevím,jak je lepší vařešit odpad. V rohu,kde bude box umístěn je betón z části vysekaný,takže je možnost udělat odpad v podlaze,ale taky ho vyvést ze zdi těsně nad podlahou,jako jsem to našel v návodu na montáž vaničky.Pokud bych dělal nějaký kanálek do podlahy,tak jaký je podle vás vhodný (aby zároveň fungoval jako sifón) a případně,jak do něj napojit odpad z vaničky,jestli použít dodávanou flexi hadici nebo to jde nějak napojit trubkama?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 06.07.16 11:17
Rozbít beton, vybrat škváru, udělat podklaďák, hydroizolaci chycenou až k izolaci ve zdi, odpad do spádu, polystyren, vrchní beton s kari sítí, dlaždičky. Na ně si dáte sprcháč a máte klid.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: endli
Datum: 06.07.16 15:00

Díky za odpověď,ale bourat to celé nechceme. ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.