Vrtací kladivo a funkce míchání

Od: Datum: 05.07.16 14:09 odpovědí: 5 změna: 05.07.16 18:30

Ahoj mám dotaz na chlapy... zvládne tohle kladivo: http://vrtaci-kladiva.heureka.cz/metabo-uhe-2850-multi/ za použití míchací metly, rozmíchat 30 kg pytel směsi na beton?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.16 14:17

Naprosto bez potíží, to Metabo ma 1000W a ještě k tomu dva kvalty. Beton jsem míchal i s narexkou o polovičním výkonu bez problémů.

Ohodnoceno: 2x

Od: dylin
Datum: 05.07.16 14:30

Děkuji ... ještě jeden dotaz. Míchat metlou na sds+ nebo s šestihranem?

Datum: 05.07.16 14:43

Metla je stejná - takže pokud máte vrtačku bez adaptéru, koupil bych vrtuli s SDS. Pokud máte i adaptér, vyjde levněji vrtule s šestihranným koncem

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.16 16:25

Zvládne, ale já bych jen připsal doušku. Míchání betonu vrtacím kladivem není práce pro střízlíky. Jestli jste střízlík a jestli potřebujete jen 30 kg betonu, pak jej namíchejte normálně v kyblíku, ručně a po částech.

Datum: 05.07.16 18:30

Zvládne-"levou zadní" nevím zda-li stejné, nebo podobné používáme v arbajtu také!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.