Jak zadělat trámy ve zdi a dřevěný záklop?

Od: Datum: 04.07.16 23:29 odpovědí: 2 změna: 05.07.16 13:00
avatar

Zdravím, nahazuji venkovní zdi a nevím, jak zadělat stropní trámy ve zdi. Navíc hned nad nimi je z desek záklop mezi jednotlivými střešními trámy. Všechno chci nahodit klasickou maltou. Mám předtím nějak přidělat na záklop a stropní trámy např. polystyren pro vyrovnání se zdí, nahodit maltou a vložit perlinku? Nebo jak jinak to celé sjednotit? Moc díky za rady, nevím, co s tím. Přikládám foto.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.16 08:03

Buď tam priskrutkujete polystyrén a na lepidlo dáte sieťku a potom omietku alebo tam priklincujete rabicové pletivo pod omietky a dorovnate maltou to celé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 13:00
avatar

Běžně se to podbíjí palubkami nebo jen jednostranně hoblovanými prkny.Ale pokud chcete,tak já bych si to udělal takto:mezi krokve dorovnat polystyrenem do omítky,cihly dohodit včetně trámu dohodit ,polyš přestěrkovat a přeperlinkovat s přesahem 10cm na omítku a pak finální úpravu dle zbytku fasády.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.