Kolik zaplatit?

Od: Datum: 02.07.16 08:21 odpovědí: 5 změna: 02.07.16 13:41

Zdravím,prosím o radu kolik mám asi zaplatit?Přítel od mojí máti mi pomáhal z rekonstrukcí kuchyně,jedná se o zednické práce(oškábání starých omítek,výspravka hrubé omíitky a vypucování nové omítky)asi 60m2.

Když došlo na řeč o penězích za práci,tak mi řekl,že to mam nechat být,chápu je to v rámci rodiny,ale nechci mu být dlužen,protože odvedl naprosto perfektní práci a chci mu to prostě zaplatit ...

Ale nevím kolik?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.16 08:41
Můj názor 1000 korun na den? Není to přemrštěné, ani málo, takže to neurazí...
Ohodnoceno: 3x

Od: vilik
Datum: 02.07.16 08:51
Asi to je hloupé, ale já takhle poslal příbuzného na dovolenou. Prostě pořád opakoval, že nic nechce a že mu to časem vrátím. Domluvil jsem se s jeho ženou a jeli v létě na týdenní pobyt.
Kdybych měl dát peníze, 100-120 Kč/hodina, jak píše Robin, je akorát.
Ohodnoceno: 4x

Od: uska®
Datum: 02.07.16 10:12

Opravdu neplaťe penězmi, já to taky chtěla řešit také a nakonec jsme si peníze posílali z účtu na účet a málen došlo k hádce. Dotyčný se cítil jako cizí, že mezi nás nepatří atd. Nevím, kolik chcete investovat do skoro příbuzného, vymyslete nějakou akci, která zaujme i máti. Je to třeba poukaz do přepychové restaurace až po dovolenou. Dárek nemusí odpovídat udělané práci, je to jen pozornost.

Ohodnoceno: 4x

Od: dam®
Datum: 02.07.16 12:38

Zdravím, dle mého, zaplatit materiál a pokud zatvrzele odmítá hotovost, tak pozvat na večeři, nebo gril, apod. Vězte, že se ten chlap nadřel.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.07.16 13:41

Ok díky všem,mám celkem jasno,pěkný víkend...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.