Vada na panelu sekčních vrat

Od: Datum: 30.06.16 01:42 odpovědí: 1 změna: 04.07.16 16:05

Koupil jsem si sekční výklopná vrata. V jednom místě z panelu, ze strany interiéru vytekla při výrobě mírně pěna, je to vidět na fotu. U německého výrobku mne to hodně překvapuje. Je to důvod k reklamaci, slevě, může dojít k nějakému dalšímu poškozování desky vrat, může se např. rozlepit, rozpadnutí, je to nějak na závadu? Došlo někde ve výrobě k nedodržení postupů? Co s tím? Dílo ještě není převzato. Za informaci děkuji.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: peterm
Datum: 04.07.16 16:05

Dobrý deň, z obrázku nie je vidieť či je to vytečená pena , odlupnutá fólia alebo farba . Táto závada nieako nebráni používaniu vrán na účel , na aký boli vyrobené . Jedine čo Vám môže vadiť je estetcký dojem . Som dooávateľom gar. brán s montujem ich už 20 rokov. Občas sa stalo , že zákazníkovi sem tam niečo vadilo . Aj neopodstatnené veci som sa snažil riešiť s spokojnosti zákazíka . Vo vašom prípade sa nemusíte báť následkov takejto vady - nič viac sa nestane . Ale na Vašom mieste by som opreoval tým ( ak Vám to vadí esteticky ) že ste zaplatil riadne , pravými nie falošnými peniazmy a že si prajete bezvadný výrobok . Ale vyjednajte zľavu . ... mimochodom nie je neobvyklé aj na nemeckých výrobkoch kvalita " ala čína " .

prajem všetko dobré .

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.