Nedoleha lednicka

Od: Datum: 26.06.16 11:30 odpovědí: 6 změna: 26.06.16 15:22
Dobry den...vsimla jsem si,ze posledni dobou spatne dolehaji dvere od vestavene lednicky,a veci uvnitr byly spatne nachlazene.musim ji vzdy protlacit dlani...je to treba tesnenim.?lednicku mam pres 10 let...poradite co s tim? dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.16 13:57

Vypadá to na těsnění, zkuste nškde kontaktovat tzv. hodinového manžela, ten se na to podívá.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.16 14:39

mě se třeba todle stalo když sem do dveří lednice narval těžký věci-lahve s coca colou

Od: tesneni
Datum: 26.06.16 14:52
ja jsem prave koukala jestli tam neco nevadi a myslim,ze ne. taky zase naopak nekdy se to jakoby vice pricucne a pri otvirani musim vice potahnout...tak me napadlo jestli se nejak neosetruje tesneni apod...
Datum: 26.06.16 15:07

Najprv skontrolovať dvere,či idú presne.Stáva sa,že pánty sa vyderú,kde sa nastavujú dvere a idú potom do kriva.Ak idú presne,tak potom to tesnenie.

Datum: 26.06.16 15:19

Dobré je podívat se zda stojí na rovině a patřičně vyvážená na křivé podlaze se navalená lednice i když poměrně málo ale přeci jen kroutí a dveře netěsní.

Od: uska®
Datum: 26.06.16 15:22

Nejdříve pořádně jarem vydrbkejte těsnění na dveřích i na ledničce, vytřete do sucha, dělám to běžně. Pak nezatěžujte ničím poličky na dveřích a vyzkoušejte, zda se problém odstranil.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.