Ten dům je prostě divný

Od: Datum: 24.06.16 10:31 odpovědí: 75 změna: 31.07.16 12:10

Ahoj, zhruba před čtvrt rokem jsme od realitní kanceláře koupili domek, není starý, ale již měl majitele. Měli jsme psa, musela jsem ho dát k rodičům, zprvu jsem myslela, že třeba těžce nese změnu prostředí, od štěněte jsem ho měla v bytě, teď nechtěl být v domě, štěkal a byl roztěkaný, dala jsem ho k rodičům, říkají, že je v pořádku, mají ho v domku. Další věc domě nemůžu volat, kdykoliv, komukoliv zavolám, tak druhá strana sliší jen pískání a rušení, ptala jsem se u operátora, byl tu jejich opravář, pozvala jsem si vlastního opraváře, nikdo nic zvláštního nezjistil. Tak jsem se šla zeptat sousedů (zpětně si uvědomuji, že to byla asi největší chyba). Ti mi řekli, že nikdo z nich takový problém nemá a řekli mi věc, která mě vyděsila i naštvala, dům měl před námi dva majitele, nějakou ženu a muže. Ta paní se prý oběsila na půdě a pán se zastřelil v chodbě. V domě se cítit zvláštně, stísněně, mám zvláštní pocity - myslím že to ten pes vycítil. Mám pocit, že se s přítelem v domě i víc hádame, zní to praštěně, ten dům je ale nějaký takový zlý. Přítel to neví, nechci mu to říkat, řekl by, že jsem blázen.

Nic takového nám realitní kancelář neřekla, mě třeba taková informace příjde celkem důležitá, dá se ten dům nějak reklamovat?

Nechci zde bydlet, dá se třeba normálně prodat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.16 10:42

Dobrý den, evidentně vám tam zůstaly špatné energie. Zkuste kontaktovat pana Drábka, teď neumím napsat odkaz - najděte na netu EPRV 777, pořádně si to přečtěte, určitě vám jeho skupina pomůže. Mívají občas pořady na Brněnské televizi - BTV, zabývají se právě podobnými případy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.06.16 14:08
avatar

no tě pic..., už vidím, jak pan Drábek vylepší příjem mobilního signálu..., koukám že snaha posledního čtvrttisíciletí (už osvícenství se značně vymezovalo vůči nejrůznějším pověrám) se docela míjí účinkem..., no, mě to (dík pozorování jiných zcela iracionálních a evidentně hloupých náhledů naší současné společnosti) nijak nepřekvapuje...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.07.16 18:17

POZOR, vážená paní!

To, že současná věda (a tím pádem většina společnosti) tyto paranormální jevy v lepším případě bagatelizuje a v horším případě je dokonce popírá, znamená pouze jediné: Tyto jevy existují, jsou skutečné, avšak my jim zatím příliš nerozumíme.

Jak zde již někdo zmínil, s těmito jevy (jejich analýzou a řešením jejich negativních projevů na okolí) se v ČR již dlouhou dobu zabývá pan Drábek (EPRV 777), jež má za sebou i mnoho úspěšných tzv. odváděcích rituálů.

Pokud ve vašem domě došlo k dvojnásobné sebevraždě, tak laicky řečeno, duše těch zemřelých zůstaly v onom prostoru uvězněny (i když v jiné, nám neviditelné dimenzi). Kvůli sebevraždě nemusejí být totiž schopny opustit náš pozemský svět a přejít do světa astrálního. Mnohdy si tyto nehmotné entity (duše / vědomí) ani nemusejí uvědomovat svůj konec v našem světě (rychlá úmrtí např. při autohaváriích, vraždách, atd.) a mohou v našem světě stále bloudit, navíc zřejmě hodně vystrašené a deprimované z nastalé situace, které nerozumí. Tento stav pak vede ke koncentraci negativní energie v daném místě. A sebevražda, už z logiky věci, není normálním způsobem odchodu z tohoto světa, takže se musí negativně projevit na své okolí.

Doporučuji proto v žádném případě toto nebagatelizovat a obrátit se o pomoc třeba na pana Drábka.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.06.16 10:46
avatar

I na hradech strašívá a jak tam lidi rádi chodí a kastaláni tam dokonce žijí. Tím nechci znevažovat vaše problémy. Ale spíše se zamyslete nad tím, proč se s přítelem více hádáte? Je to opravdu kvůli tomu domu? Víte, každý starý dům má svoji historii. Lidé třeba v domech dříve i umírali normálním skonem, stářím... Vy jste si ten dům zprotivila, ale ten dům za nic nemůže. Ve skutečnosti i ten dům je asi smutný. Dvě tak nepřirozená úmrtí zažil a přitom by chtěl být spokojeným domovem pro šťastnou rodinu, pro děti... na to jsou domy přece stavěné. Ten dům se vás nechce zbavit, zkuste si k němu najít k němu cestu i k těm nešťastníkům, co ho dříve obývali. Na reklamaci to asi asi není. O prodeji můžete uvažovat, ale jak to vysvětlíte budoucímu majiteli, že jste tam vydrželi tak krátce?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.06.16 08:51

No, jestli je dům smutný, to nevím... Já mám zafixováno, že dům s mrtvýma majitelama (pokud byli zlí) => duchové, který mě tam nechtějí, považují to za svůj dům a mě chtějí vypakovat. Neříkám, že tomu všemu věřím (okolo duchovna, apod.), ale vidím to spíš takhle. Rozhodně bych k nšťastníkům nehledal cestu. Když se oběsila a pán se zastřelil, tak bych neřekl, že to byli zrovna fajn lidi. A hledat si k nim cestu, aby se mi začal ještě přesouvat nábytek, objevovat siluety v noci, hlasy, to fakt ne :). Ale musím říct, že proti starým domům mám lehce odpor. A to jak říkám, tomu až natolik nevěřím. Nedávno zemřela babička, zůstal celej barák a když tam jsem sám, tak mám hodně divnej pocit. I ve dne...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 24.06.16 10:48
avatar

rozhodně to řešte, jak vám dajka poradila...doufám, že až budou duše odvedeny tam, kam patří, budete mít v domě klid a pohodu. Držím vám palečky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 13:53
avatar

"...budete mít v domě klid a pohodu..."

...a v kapse prázdnou peněženku... Nenechte se zblbnout, duchové nejsou.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.06.16 08:17
avatar

Ale Magdone, neříkejte něco, o čem vůbec nevíte, že existovat může.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.06.16 21:08
avatar

A Magdone, jak to víte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.16 07:55

magdone,,asi se budete usmívat,ale já měla s duchy co dělat..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fed
Datum: 29.06.16 18:27

magdone duchové určitě existují a je to i dokázaný od nás z vesnice jedna paní říkala že se u ní doma po smrti jejího manžela začali dít divné věci třeba prý jednou byla zrovna venku a její dcera(17) k ní vylekaná přiběhla že se v pokoji začal z ničeho nic houpat kočárek a ani s tím nic prý ta její dcera neděla a tak ta paní šla do obýválu a skutečně viděla jak se tam houpe kočárek a tak řekla zdeňku jsi tady(zdeněk byl její manžel) a najednou se ten kočárek houpat přestal.

Podle skutečné události.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.16 18:44
avatar

"...od nás z vesnice jedna paní říkala..."

No a to je právě ono. Uvěřím jen tomu, co uvidím (zažiju) na vlastní oči. Zaručeně "skutečné události", které jedna paní slyšela od soudedky, které to vyprávěla kamarádka v kostele neberu. Já zatím nic podobného nezažil, neslyšel, neviděl. A to už rozhodně nepatřím mezi nejmladší a pamutuju leccos. A i když se někdy dělo něco zdánlivě podivného, vzápětí se ukázalo, že na tom vlastně nic podivného není a dalo se to vysvětlit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.06.16 18:49
avatar

fet, podle skutečné události, co říkala dcera matce, ta to přenesla na druhé...

Vy věříte, máte na to právo, já zase nevěřím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 10:56

dům se reklamovat nedá. Sežeňte někoho, kdo se opravdu vážně zabývá věcmi "mezi nebem a zemí". Toho si pozvěte a on Vám s tím pomůže. Nedejte na řeči, že je to blbost atd... Vidíte sama, že jste neměla ani ponětí o tom, co se v domě stalo a přesto se tam cítíte divně. Prostě tam NĚCO je.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 24.06.16 11:02

Hledáte jen negativa na dům, teď nám napište pozitiva a co se z nich vytratilo. Z nějakého důvodu jste domek koupili. Nevěřím, že dvě sebevraždy v nemovitosti mohou ovlivnit váš život.

Telefon - z domu nemůžete volat a před domem vám to jde? Nebo třeba v koutu zahrady je signál? Já mám novostavbu a také do všech operátorů ze všech místností domu se nedovolám. Holt jsem ve stínu, ale nijak mě to neomezuje. Z koupelny se dovolám kamkoliv.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rv
Datum: 24.06.16 11:05

Upravte si dispozici, vymalujte - a hlavně nedejte nic na různé magory, kterých je všude plno. Jupiter je totiž v konvoluci s Velkou Medvědicí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.06.16 11:22

Tyto problémy máte jen vy nebo ještě někdo z obyvatel domu? Psa nepočítám, ten může být nervní z vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 11:27
avatar

Já si naopak myslím, že tento prodej neproběhl korektně. Naopak, každý by zájemce měl vědět, co hrůzného se tam právě stalo. Aby se právě proto mohl rozhodnout, jak je odolný, nebo citlivý.

Ano, ten dům má třeba špatnou energii, ale to může vyplývat z toho, že je postaven na špatném místě. Tedy že v zemi pod ním proudí negativní energie, špatné podloží. Tedy nějaká hornina, která něco vyzařuje, působí špatně, též vodní toky, něco tam i může vyvěrat nějaký plyn.

Já tomu věřím, nepodceňovala bych to.

Pes to vycítí a i na Vás to působí. A jinak, když někam přijdete, tak první dojem je správný, každé místo na Vás nějak působí, takže si vzpomeňte, jak na Vás působilo toto místo, když jste tam přišli poprvé na obhlídku.

Já osobně bych šla k dobrému právníkovi a hledala nějaký paragraf, který by se na to dal použít. Zatajení skutečnosti atd.

Zkuste si pořídit kočku, kočky jak známo, naopak vyhledávají místa s negativní energií.

Prodat se dá samozřejmě vždycky. Vždyť byl k prodeji i dům v Brně, kde vraždil američan Dahlgren zavraždil své 4 vzdálené příbuzné. Zaregistrovala jsem nedávno, že našel svého kupce.

Možná se s přítelem hádáte i proto, protože bydlení spolu v rodinném domku přináší na Vás více práce, větší výdaje apod.. Ale položte si otázku: koupili byste si dům, o kterém byste věděli, že se tam stala tato událost?

Já si myslím, že ne.

Nedávno jsem četla, že nějaká rodina u nás koupila dům i když tuto negativní věc věděla a přesto do toho šli. Myslím, že tam žil s nimi dědeček. Po nějaké době se jim staly v tom domě nepříjemné věci, snad děda spadl ze schodů a ještě jedna věc tam byla, nepamatuji si.

Možná to bylo v Blesku, a už ti majitelé na to poukazovali, že je dům snad prokletý a přitahuje neštěstí a tragedie.

O domě, kde matka zabila několik svých dětí byla reportáž, že je neprodejný a bude se muset raději zbourat. Také mám takový názor.

Podívejte na geovědní a geologické mapy - jsou i on-line. Jaké je podloží, informace o jeho stavbě, složení a vhodnosti ke stavbě /radon apod./.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.06.16 14:10
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 21:12
avatar

hafhaf - To je legrace, když je někdo nevědomý a směje se těm informovanějším, že?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 1pavla2
Datum: 29.06.16 17:02

Já bych se tomu také nesmála. Já na takové věci také nevěřím, ale setkala jsem se s tím a neumím si to dodnes

vysvětlit. Nastěhovali jsme se s dětmi do nového bytu, jeho historii neznám. Moje tříletá dcera nechtěla chodit spát

a v noci se stále budila. Paní učitelka ve školce, která se věnuje těmto věcem mi dala takové dlouhé tyčinky, jako prskavky vypadají a řekla mi, ať jednu zapálím a chodila jsem po všech místnostech, pod postelí, za skříní, všude jsem mávala

tou čadící tyčinkou a říkala bytostem ať v klidu odejdou, připadala jsem si jak blázen, ale vysvětlete mi, proč dcera od té

doby vklidu spí! Kdyby mi to někdo říkal, nevěřila bych. Je prý na takové věci citlivá. A můj syn reaguje na něco, co mi

nevidíme, zadívá se na strop nebo do rohu a říká, že tam někdo je. Tak co vy smíškové na to?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 24.06.16 11:28
avatar

Pes je na takové věci mnohem vnímavější, nežli člověk, jeho chování je typická ukázka, že cítí a vidí víc, nežli my,...ani mne to nepřekvapuje, že v tom domě nechce být.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 14:07

Je tam spousta negativních energií! pokud máte zájem, za menší finanční obnos vám dům odčaruju!


doplněno 24.06.16 15:18:

A je to tady.. "Magdon" je ukázka českého zaprděnce co nepochopí srandu*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 14:14
avatar

To, že se v domě necítíte dobře nemá rozhodně nic společného s nadpřirozenem, ani s úmrtím předchozích obyvatel. Prakticky v každém starším domě někdy někdo zemřel, mnohdy i násilnou smrtí. To by muselo strašit prakticky všude. Celý Váš nepříjemný pocit je věc Vaší psychyky.

Bydlím v 85 let starém domě s 28 byty, s cca 50 nájemci. Umíte si představit, kolik lidí tu za tu dobu zemřelo? Jen za posledních 15 let jsem tu osobně zažil 2 sebevraždy. Přes tato fakta se tady nic zvláštního neděje, nikdo nemá žádné problémy, schody nevržou, dveře se sami nezavírají... Žádná negativní energie se nekoná. V domě je i dost psů. Jeden je sice nervózní a bázlivý, ostatní se ale chovají normálně.

Realitka Vám žádné informace o úmrtí v domě pochopitelně nepodá, protože je sama nemá a ani jí to pochopitelně nezajímá. Reklamace z důvodů duchů je bezpředmětná. Prodat dům samozřejmě můžete, ale musíte najít zájemce, který není pověrčivý a na podobné nesmysly nevěří.


doplněno 24.06.16 14:22:

A je to tady! "Danys" je ukázka toho, jak se dá na pověrčivých lidech snadno vydělat.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 28.06.16 21:18
avatar

Magdon - Velký dům má mnoho různých osudů. Jiná neg. energie zůstává po sebevraždě a jiná, horší po vraždě. Nejdůležitější je ale jejich vnímavost, každý není k těmto energiiím tak citlivý, proto nelze paušalizovat. Ale tyto energie existují a jsou i měřitelné, to už by dnes lidi mohli vědět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 22:07
avatar

a pocitaji se jen lidske osudy a vrazdy? :) protoze ja jsem zavrazdil uz tolik zivych organismu, a ve skole dokonce nekolik velkych organismu... ze nechci videt svou karmu :) co kdyz na miste, kde mam dum, za ty miliony let zavrazdil jiny ichtyosaur jineho ichtyosaura (byl tady ocean)... je zivot cloveka snad neco vic, nez jiny zivot, ti ostatni jako nejsou soucasti nejake energie, ti ve cpavku polochcipajici brojleri v matohach, protoze se nemohou normalne nadechnout, ktere si pak pecete na pekaci a mlaskate si na nich? temer vsechno okolo je zive :) ...ted mam koupene site do oken, a sit s magnetama do dveri, a uz mesic, krome jednoho sileneho pavouka (beztak taky vraha, pokud byl takto obrovsky), se tu zadna vrazda uz nestala.. a protoze jsem buddhisticky zalozen, mohu nyni spokojene usinat :) Jen poukazuju na paradoxy a lidske sebestredne vnimani zivota jako takoveho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 24.06.16 14:50

První, co mne napadlo - GPZ. Geopatogenní zóny. Nejste na nějakém zlomu nebo blízko potoka? GPZ mohou při dlouhodobém působení ovlivnit psychiku a tak mohly spoluúčinkovat v tom tragickém konci předchozích majitelů. Hodně se dá odrušit. I na negativní energie jsou metody. Nevím, do jaké míry účinné. Chce to se spojit s lidmi, kteří s tím umí pracovat. Psychotronik by měl zjistit a poradit. Já si z dětství pamatuji, jak jsme museli kozu cpát do chlívka násilím. Vždycky se ochotně vydala spát, ale zasekla se před dveřmi. Až nám jeden pán s virgulí určil, že ona musí projít silnou zónou, že vchod do chlíva leží v GPZ.. Zvířata maj na to čich.


doplněno 24.06.16 14:54:

V jedné knížce jsem četla, jak takový dům museli dát vysvětit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dylin
Datum: 24.06.16 15:33

Poproste kněze, aby Váš dům vysvětil. Bude Vás to stát chlebíček a nic nefunguje lépe než vyhánění démonů knězem.


doplněno 24.06.16 15:39:

P.s.: Přítomnost zla dokáže vycítit kdokoliv, ať je to machr u počítače, co nevěří na Boha nebo ďábla nebo jeptiška. V tomhle jsme si všichni rovni a všichni dokážeme vycítit "stísněné pocity" dvojnásobná sebevražda přivolala do Vašeho domu Zlo.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.06.16 16:16
avatar

*ee* (koukám, že i tyhle přehnaně graficky vyvedený emotikony se někdy můžou hodit)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.06.16 16:21
avatar

Vidíte, jeden známý na to měl stejný názor jako Vy. Stačilo mu ale jednou přespat u nás v kuchyni a velmi rychle ho změnil. Víckrát už to zkoušet nechtěl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.16 22:49
avatar

Proč se do toho motáš,když se akorát chceš vysmívat?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 16:19
avatar

Bohužel mám úplně stejné zkušenosti. Nechce se mi to tady rozepisovat, ale některé věci prostě vyjdou najevo, i přes věškerou snahu je ututlat. Nechte si dům vysvětit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 16:20
avatar

Tohle mi připomnělo parodii Haunted House :D :D

Ovšem teď beze srandy - asi by to chtělo zkusit různé lidi, kteří vnímají tyto energie a umí s nimi ,,pracovat´´. Taky by to chtělo tu kočku, jak někdo už psal, A když nic,tak časem dům prodat. Ovšem čím víc negativní budete vy, tím víc se k Vám bude negativní energie přilepovat. Je to jako s úsměvem - když se na lidi usmíváte, též se usmějí, když v domě jste negativní, hádáte se a máte černé myšlenky, jste kořistí pro tyto negativní ,,démony´´.

Najděte v domě místo, kde je Vám dobře, kde se cítíte uvolněně a bezpečně, a tam se snažte vybudovat si třeba pracovnu nebo relaxační koutek. Určitě celý ten dům není jen prokletá chroptící chýše :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dylin
Datum: 24.06.16 16:46

Relaxační koutek si v takovém domě může zřídit jen Satanista nebo Emo *smich* ... žádné hujery hledající senzaci a hrající si na vymítače, ať si nezve. Musí se toho zbavit a ne poslouchat jak nějací jantaři říkají: ,,Tady je hrozná zima" ,, Něco na mě sáhlo" apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 03:52
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 08:27

V tonto kruhu událostí jste středobodem Vy sama,Terrko.Nepíšete,ke které události došlo jako první - pes?telefon?sousedi?Předpokládám,že nejdříve Váš pes - zvířata si jen velmi těžko zvykají na nové prostředí-to ví každý pejskař-to,že štěkal atd.je jen výraz toho,že se ,zabydloval, - bylo tam přece tisíce cizích pachů!On je ten ostražitý,který hlídá!Že byl roztěkaný - pes v novém domě,to je pochopitelné. Pokud byste vymalovali,uklidňoval by se víc a víc a také s tím, že pachy vás obou budou převažovat.Telefon - v našem domě můžu volat jen v některých částech,na chalupě jen u 3.sloupu před chalupou - s mobily je prostě potíž.Najděte si místo odkud můžete volat vždy-i pro případ nouze -nemoc,požár atd..Co se týče sousedů-jistě byli nedočkaví ,aby Vám tuhle novinu hned sdělili.Lidé se nemohou dočkat až sdělí druhým takové informace.Pro Vás,která jste příliš citlivá to musel být šok.Víte,na spoustě míst umírají lidé-ulice,silnice,nemocnice-pokoje,domy-lidé si dokonce nejvíce přejí zemřít ve vlastním domě a své posteli.Přesto na místech-ulice,silnice,nemocnice,domy- dál chodí lidé,spí lidé,žijí lidé.Dům nemůže být zlý-jen sousedé Vám to hned chtěli říct/to víte,místní legenda,/ a jistě si to užili...Pokud Vás negativní myšlenky napadnou-je to přirozené,nebraňte se jim,ale realisticky si zopakujte - dům je stavba,je to náš domov a bude to pěkné útulné místo,kde budeme šťastní.Příteli se klidně svěřte,proč by si o Vás měl cokoliv špatného myslet? Muži jednají prakticky,bude pro Vás oporou.Věnujte se vybavování domu,zútulňování prostředí,partnerovi,případně návratu psa/je zajímavé,že ho nejmenujete přestože ho máte od štěněte/.Sousedům až je potkáte řekněte,že je to teď váš domov,který máte rádi a zeptejte se jich,jestli jim někdo neumřel u nich doma - budete mít od nich klid..naučte se bránit těmto pocitům -někteří lidé rádi rozdávají tyhle rány.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.06.16 08:36
avatar

Říkáte, že v domě se staly 2 sebevraždy. Mohou tam být díky tomu negativní energie, ale já si mysllím, že to může být i něco jiného. U nás v baráku (novém) se nám od začátku nastěhování strašně špatně spalo v ložnici. Nevěděli jsme proč. Prostě jsme dlouho nemohli usnout, čumákovali do tmy a ráno byli vždy rozlámaní a mrzutí. Někdy to bylo lepší a někdy horší. Dítě v dětském pokoji, které spalo hlavou na druhou stranu než-li naše druhé děcko se stálo večer budilo a pořád jsme k němu lítali (několikrát za noc).

V obýváku na gauči byl problém opačný. Tam si člověk sedne k telce a za chvilku se chce strašně spát. Byla u nás na návštěvě starší kolegyně od manželky z práce a manželka se jí o tom během řeči okrajově zmínila. Manžel té kolegyně je vysokoškolský elektrotechnik a mimo jiné se zabývá geopatogenními zónami (zjišťuje ve kterých místech proudí jakési patogenní proudy nebo, jak se to jmenuje). Tak jednou přišel na návštěvu i on. Proběhl dům a řekl, že ty patogenní zóny jsou od jedničky až někde po osmičku (už si to nepamatuji přesně). A v ložnici naměřil hodnotu 7, tudíž velmi patogenné zónu, v dětském pokoji asi šestku a v obýváku jedničku. Pro hnidopichy - dopředu nevěděl, kde se nám blbě spí nebo tak. No a díky tomu, že je eektrotechnik, tak sestrojil takový jednoduchý přístroj, který díky elektromagnetickým impuzům ruší tyto patogenní zóny (ne zcela,a le omezuje je). Tak nám jeden ten přístroj zdarma zapůjčil). Dali jsme ho pod manželskou postel a najednou usínáme bez sebemenších problémů. Na ten přístroj má patent, takže to asi opravdu funguje i když jsem byl k tomu skeptický.

Povídal, že ty patogenní zóny prostě vedou všude, akorát někde v menší míře a někde ve větší a ta místa, kde jsou zóny silné pak působí problémy, které si lidé vysvětlují třeba přítomností ducha apod.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rv
Datum: 25.06.16 10:09

Sami jste zjistili, že geopatogenní zóny ruší zapnutá televize. Jakmile ji zapnete, usínáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.16 07:41
avatar

Se zapnutou televizí to nemá absolutně nic společného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 08:43

Normálně bych zašel do kostela, optal se a nechal si to tam vysvětit... Ono pak je taky otázka, co je sugesce a co ne a kdo čemu věří, atd. Hodně dělá taky psychika. Rozhodně bych ale nezval rádoby vymítače, apod. Řekněme si na rovinu, jde asi taky o to, jak je člověk orientovaný, ale když už vezmeme v potaz duchy, apod. Tak církev proti tomu bojuje, v Česku je pár exorcistů, kteří prošli školením ve Vatikáně a přitom nikdo nic moc neví. A to je vymítání. Tohle je něco jiného :). Každopádně, co tím chci říct, že je okolo toho u církve takové tajemno, tak bych spíš věřil jim. Nechte si to vysvětit, pár křížů rozhodit, ty taky nechat posvětit/požehnat (teď nevím) a je to cajk ;). Pokud je to nějakej starej barák, se starým nábytkem po předchozích, tak to hodit na podpal (budeme věřit tomu, že v těch filmech je pravda a něco v tom nábytku zůstává, já tomu taky trochu věřím). No a co bych udělal pak- vymaloval stěny, udělal si to "čistší" vyklidil sklep, půdu, vyházel všechno po předchozích a je to.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: janm*
Datum: 25.06.16 09:14

Tuším je to v knize "Nové základy experimentální psychologie" od Břetislava Kavky, který se zabýval jevy jež ještě nejsou uspokojivě zkoumány. Ohledně toho že dům má "nepříjemnou atmosféru" jde o jistý "otisk" "psychickou formu" zkrátka naše myšlenky city činy nálady se více či méně "otiskují" v prostoru kde pak autonomně působí dle svého obsahu. Psychické formy lze vyvolat i vědomě /uměle /pokud člověk chce (viz. Kavka jeho praktické pokusy) a rovněž tak je lze i rušit.( I souč. fyzika přece zná ten jev kdy pozorovatel již svým pozorováním do procestu vstupuje a ten "nechtěně" ovlivňuje aneb ono staré rčení vše souvisí se vším, je provázáno a vzájemně se ovlivňuje.) Dům má v sobě "negativní otisk" který má dále svúj autonomní život a jež je třeba něčím zrušit, přebýt apod. U vysvěcení, (případně vymítání) je naděje na úspěch a to z toho důvodu, že jde cíleně o proces "rušení starého otisku, formy", tady ale bude hodně záležet víc na osobě jež obřad vykonává než na obřadu samém jež je ale z hlediska psych. forem také nezbytnou součástí...Postupů a možností rušení forem příp. nahrazení pozitivními je více jak tu již bylo řečeno zhostit se toho mohou psychicky silní a zkušení jedinci i z řad léčitelů, psychotroniků apod...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: maky®
Datum: 25.06.16 09:10
avatar

možná se pletu, ale mám pocit, že vysvěcení nebude stačit, je potřeba odvést duše tam, kam patří, sami to nezvládnou...kamarádka to umí, ale bohužel se mi odstěhovala do Německa, možná přes stránky Teta Kateřina, tam se najde odborník jak na pročištění domku, tak na odeslání duší...rozhodně mezi běžným obyvatelstvem byste byla za blázna, kdo se nepřesvedč na vlastní kůži, tak neuvěří.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 25.06.16 11:11

Zdravím, o negativních energiích nic nevím, ale vím, že existují domy, kde se lidem špatně žije, nebo dokonce mohou vážně onemocnět, či brzy zemřít (ne jen vlivem radonu).

Zatajení takového hrůzného činu, pokud o něm RK věděla, je při nejmenším nevhodné. Bojím se, že nejspíše budete měnit bydlení, protože i kdyby Vám nějaký "odborník" (toto téma je sporné, tak nedoporučuji ani nevyvracím) dům "očistil", tak nejspíše to v sobě budete mít pořád.

P.S.: Pro ty co 100% nevěří, že něco jako duch domu či čehokoliv jiného může být doporučuji, aby navštívili nějaké takové místo o kterém se to říká třeba se svým psem a uvidíte, co jste ještě neviděli.

Nevím teď název, ale u nás v ČR je vojenský objekt vybudovaný za 2. světové války Němci a tam když vezmete psa, tak začne knučet, nemůže ani chodit, pořád se točí dokola a když by ho tam někdo nechal déle, tak zešílí. Tak a teď mluvte čím to je, když prý nic zvláštního nenaměřili.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.16 08:21
avatar

"Pro ty co 100% nevěří,... ...doporučuji, aby navštívili nějaké takové místo... ... a uvidíte, co jste ještě neviděli".

Před časem v mém domě zemřel nájemce. Pár dnů ho nikdo nepostrádal, takže tam ležel mrtvý. Byt byl následně určený k rekonstrukci a tak byl ponechán prázdný. Ubytoval jsem v něm dočasně jednoho řemeslníka, který měl na rekonstrukci pracovat. Po 2 nocích další spolupráci odmítl, že prý se tam v noci dějí podivné věci (kroky, šelesty, stíny...) Nedalo mi to, byl jsem zvědavý o co jde, a tak jsem následný týden v onom bytě každou noc přespával. Za celou tu dobu jsem neviděl, neslyšel ani nezažil vůbec nic zvláštního, tím méně nadpřirozeného. Později se do toho bytu nastěhovala rodina s 2 dětmi a 2 psy. Nikdo z nich (ani ti psy) se o žádné podivnosti nikdy nezmínil.

Takže podle mého názoru je to všechno jen o psychyce pozorovatele. Prostě je přesvědčený, že tam něco je, tak to tam prostě vidí.


doplněno 27.06.16 08:46:

trtr - K Vašemu poslednímu odstavci (vojenský byt).

To jste někde slyšel, četl (kde?), nebo jste se přesvědčil osobně? Ona existuje spousta bajek a pověstí, volně šířených mezi lidmi (třeba o vodnících, skřítcích, bludičkách...). Tomu taky kdysi lidé věřili a klidně by odpřísáhli, že je viděli. Téměř vždy jde o postupným častým převypravovaním velmi zkreslené skutečnosti, vzniklé v hlavách vyděšených lidí, kteří si nějaký nezvyklý jev nedokázali vysvětlit. Případně může jít i o smyšlené zážitky lidí, kteří se snaží být zajímaví. Že jim na to skočili lidi v minulosti bych pochopil, ale dneska? *nevi*

Můj názor je jednoduchý: Až něco nadpřirozeného osobně uvidím, nebo zažiju, možná uvěřím. Rádoby tajúplným a strašidelným bajkám, šířeným pověrčivými lidmi nemám nejmenší důvod věřit. Zatím se mi to (za víc, jak 60 let) nestalo. A to se žádným tajuplným a podezřelým místům nevyhýbám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gustav
Datum: 02.07.16 17:34

Dobrý den, několikrát v životě se mi stalo nad čím zůstává rozum stát. Nejsem věřící ale v 1968 bylo mi 18 let, v 9 hodin ráno v neděli jsme seděli s tátou v kuchyni a máma dělala snídani byla legrace a normálně jsme si povídali najednou máma začala brečet a my jen koukali co se stalo máma pak řekla že s jejím tátou se něco stalo ve čtvrt na jedenáct přijela babička že děda v 9 hodin umřel. Dodnes nevím jak to máma mohla vědět když jsme bydleli daleko od sebe.

Další příklad pracoval jsem jako technik na správě bytů. V jednom bytě bydlela cikánka asi 45 let a přes dvůr bydlela její kamarádka jednou jsem tam přišel a ona mi brečela že za ní chodí ta přes dvůr která před týdnem umřela. A byla opravdu na nervy pak došla za farářem ten jí dal údajně svěcenou vodu aby postříkala dveře a okna bytu a pak prý už mrtvá kamarádka nepřišla.

Já myslím že něco mezi nebem a zemí je protože nevysvětlitelné věci které jsem osobně zažil mi nikdo nedokázal rozumně vysvětlit. A těch věcí bylo více. Takže já se tomu nesměji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 25.06.16 11:20
avatar

Tazatelko, samozřejmě, že můžete dům prodat, jde možná o to, že jste si již vyhlédla dům jiný, který se Vám více líbí a tak chcete prostě pryč.

Pokud se Vám nedějí jevy, jako v Bobrové, tak je to dobré. U nás v ulici koupili před lety starší manželé domek, zanedlouho se pán dozvěděl diagnozu "rakovina" a než jednoho dne jeho paní přišla z nákupu, tak se na půdě oběsil, sama pak žila v domku ještě několik let. Pak domek prodala a šla k dceři na dožití. Domek koupili mladí lidé, přistavili podkroví, mají rodinu a žijí si vesele dál. Takže v domech i v bytech lidé umírají, tak to prostě chodí.

Události v Bobrové jsou posány na webových stránkách. K pozorování byl přizván i docent Král, mluví o tom na YT. Doporučil tamnímu knězi aby vzal z obce věřící, o kterých ví, že jsou to dobří lidé a společně se pomodlili, když se tak stalo, tak jevy v Bobrové skončily.

http://jihlavsky.denik.cz/neh…bobrove-neznama-sila-pon.html


doplněno 25.06.16 12:06:

"Při studiu tohoto fenoménu se nelze dovolávat zdravého rozumu, neboť hledisko zdravého rozumu je hlediskem metafyziky. Zdravý rozum reaguje na důsledky, nikoli na příčiny jevů," upozorňuje Karel Wágner. (z odkazu na web)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.06.16 13:43
avatar

Na dům bych to opravdu nesváděl. Zkuste si spíš udělat pořádek sama v sobě. Vy v tom domě zkrátka nechcete být a hledáte zástupné důvody. Co na to váš manžel nebo partner, rodiče? Jsem přesvědčen, že vaše duchařské pocity moc nesdílejí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.06.16 21:55

Ty sebevraždy nejsou příčinou toho strašení, ale naopak, ta stísněnost je k sebevraždě dohnala. Nechte si změřit infrazvuky a ultrazvuky, které nejsou slyšet, ty bývají často příčinou podivných pocitů.

Osudy osob žijících v domě ani různé nadpřirozené jevy nejsou technické závady, takže je nelze reklamovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.06.16 22:59
avatar

Může to být tak i onak. U nás v domě žádné geopatogenní zóny nejsou (několikrát měřeno), přesto tu v některých místech na člověka padá strach a všichni jsme tu viděli podivné věci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 26.06.16 22:15

Jsou věci kterým nikdo nerozumí,určitě to není nic k vysmívání. Onehdá jsme s manželkou taky kupovali domek,jeden se nám moc líbil,ale na první obhlídce jsem se tam ani já,ani manželka necítili dobře a přitom k tomu nebyl důvod,domek byl po rekonstrukci,světlý,žádná zatuchlá vlhká ratejna. Když jsme po tom pátrali,zjistili jsme že za války se tam stalo velký neštěstí,němci tam na konci války povraždili celou rodinu. Od té doby se tam majitelé střídali jak na běžícím pásu a nikdo tam dlouho nevydržel. Každý to může vycítit a zvlášť psi jsou na vnímání negativní energie velmi citliví. V tom nemusí hnedka být horory,vraždící přízraky,duchové co tě chtějí vyhnat a podobný věci,ale na místech kde se stalo něco tragickýho se drží jakási negativní energie. Prvně bych zkusil jak už bylo řečeno kněze a dům vysvětit,rozhodně nenalítni nějakým čarodějům a šarlatánům,ti ti jen vytahají prachy z kapes a nic se nezmění. Pokud to nepomůže tak dům jednoduše prodat. Na reklamaci bych nespoléhal,realitní makléři mají tolik právních kliček že stejně ničeho nedosáhneš

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.06.16 02:05
avatar
Skoro v kazdem dome nekdo umrel at uz jakkoli a od praveku skoro vsude umrel nejaky zivy organismus, je treba se od toho oprostit, ten dum za to nemuze... udelejte vsechno proto, abyste se tam citili fajn a nepropadejte nejakemu "placebu" :)
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.06.16 08:01
avatar
Co takhle pozvat si kneze z mistni farnosti a dum si vysvetit?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: peterm
Datum: 04.07.16 15:49

presne tak, nie je v normálnych ľudských silách tento problém vyriešiť . Dajte dom kompletne každú miestnost aj jednotlivé kúty v miestnosti , pôjd aj suterém - pivnicu vysvetiť rimskokatolíckym ( nie iným ! ) kňazom ,- aj niekoľko krát , tiež ! dajte ! v dome slúžiť svätú omšu za duše zomrelých majiteľov . Budte si istý že to pomôže . Kňaz však musí byť naozaj zbožný , - lebo kňazi bývajú aj dosť ľahostajní ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.16 22:32
Nakupte vela sviecok, take ako v kostole,, porozmiestnujte ich do dome a zapalte.ak tam nieco je negativne, tak plamen sviecky sa bude tocit, cmudit, bude velmi nekludny. Tym ohnom to vycistite, nakoniec budu plamene sviecok rovne a jasne. Vtedy budete to mat ciste. Ak sviecka hori hned pokojne, tak tam nijake pozostatky negat.energii neboli. Potom by som kludne dal aj vysvatit. Na zaciatok nie je zly ani napad vsetko povodne vyhodit a vymalovat nanovo. Bude to dobre
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.16 23:58

Dobry pravník by jsi umel poradit a najit neco vcem by jse to dalo reklamovat,jestli jse tam vazne dobre necitite tak jse toho nejako zbavte,ale dejte tomu jeste nejakou dobu a hlavne se nehadejte z manzelem a budte nad veci,,,, psa jsi vemte na zpet dejtemu flakotu masa a uvidite.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 07:19
avatar

Jen odpovím na otázky.

Dům lze reklamovat, ale pokud máte důvody. Toto nejsou právní důvody, že někdo v domě zemřel, byť sebevraždou. Vy budete taky říkat kupcům, že se tam možná někdo oběsil?

Prodat lze vše.

Váš opravář se normálně dovolal, nebo co zjistil normálního?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.16 20:02
avatar

NEUVĚŘITELNÉ. Jak lidi v 21. století stále věří na duchy. Hezké vysvětlení tu napsala hancule. A pro všechny pověrčivé: jestlipak víte, jaká nadpřirozená síla vám umožňuje telefonovat? Která nadpřirozená síla vám pohání auto... A která nadpřirozená síla, vám zobrazuje tenhle text, který právě čtete. Možná by jste si měli nechat vysvětit monitor, nechat si na něm zobrazovat takovéhle kacířské texty..


doplněno 30.06.16 16:37:

Vezmu to popředě:

dylin: Souvisí tak, že se věnuje tématu. Jestli umíte číst, označil jsem za hloupost věřit na duchy. A doporučil jsem věnovat se příspěvku jiného přispěvatele, který to napsal lépe než bych to dokázal já. Tak to máme souvislost s dotazem. A co má duchařina společného s fyzikou nevím. Že by jste mi to objasnil vy?

blesik: tmářství je duchařina a věřit na pověry o oběšencích. A mohl by jste mi objasnit které nové energie, které by neměly existovat věda změřila a dokázala?

janm: Ano, věda vždycky tvrdila, že nic není jisté, že každé vědecké poznání a tvrzení odpovídá JEN úrovni poznání. Takže požít tento argument proti vědě vypadá hloupě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dylin
Datum: 28.06.16 21:01

A jak že Váš příspěvek souvisí s dotazem tazatelky? Fyziku jsme se učili všichni... a?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 21:55
avatar

Nejvíc se za svou pravdu bije ten, kdo nic neví...


doplněno 28.06.16 22:01:

nikdo - Byla doba tmářství, pak doba vědy, kdy inteligentní lidé přestali věřit všemu, co neviděli, co se nedalo změřit a zvážit a dnes se dají změřít energie, které by neměly existovat. Doba pokročila, kde jste se zasekl Vy?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: janm*
Datum: 28.06.16 22:08

-blesik

Přesně tak, i fyzika začíná více než kdy jindy hrát s "pravděpodobnostmi" a zjišťuje že v podstatě "nic není jisté" tak jak by někteří chtěli, a že mnohé věci "nelze přesně a určitě definovat" a teprve se začíná " tušit" co je tenhle svět a že ho vlastně vůbec ale vůbec neznáme

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.16 22:11

Lidiček s virgulema a měřícími přístroji na cokoliv jsem viděl dost. Důležité pro ně je, že jim někdo věří a hlavně je ochotný za jejich "vědu" a rady zaplatit. Když to tady čtu, tak doba temna se vrací.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.16 23:48
avatar

ja myslim, ze tito pomuzou za vetsi obolus dum vysvetit, bohuzel puvodni video se nedochovalo, tak to je s vtipnym sestrihanym komentarem Jolandy :D aspon je to stravitelnejsi...


Ohodnoceno: 0x
 
Od: mcfight
Datum: 29.06.16 02:10

Před cca rokem či více, jsem zcela náhodou viděl nějaký pořad na TV Noe. Bylo tam řečeno, že katolická církev zaměstnává jistého exorcistu, snad jediného pro celou východní a střední evropu a tento člověk sídlí v Brně. Využijte toho. Na nikoho fundovanějšího nenarazíte. řeší přesně to, co popisujete. Pokud nepomůže, tak barák prodejte a už se v tom nevrtejte, stejně by se vám tam dobře nežilo. Minimálně z psychologie věci..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 02:52
avatar

Ve skutečnosti má každý biskup právo (a pověření vyplývající ze svěcení) vykonávat exorcismus "vlastní rukou" a mnozí z nich to také dlěají osobně, a to i v Čr. Brněnský biskup tímto úkolem pověřil speciálně vyškoleného exorcistu o. Havláta z vranovského kláštera (což je hned vedle Brna - na sever od něho).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.16 07:56

Nechejte ten dům vykropit svěcenou vodou třeba..


doplněno 01.07.16 11:13:

dodám,,,já jsem s duchem mého muže mluvila klidně se smějte ,,,,ale je to pravda

Nebyl to hlas normální mluva ,ale vyzařovaly z něho slova,,,a vůbec jsem se nebála,byla jsem šťastná,že jsem se s ním rozloučila,,,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 02:54
avatar

Já jsem taky zažila něco podobného. Přesně jak píšete - nejsou to vyřčená slova, ale přesto víte všechno, co ta duše chce říci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 14:24

ildika,,,,,,přesně tohle


doplněno 02.07.16 14:26:

Má snacha pracuje v domě,,kde se z ničeho nic ozývají děsné rány,,,dělali vše možné ale nic k lepšímu,,,Už si zvykli a nezabývají se tím,,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.16 16:07
avatar

V mém domě se také ozývají podivné (děsné) rány, ale přišel jsem tomu na kloub. Plovoucí podlaha v jednom místě zatížená těžkým stolem s mramorovou deskou. Při změně teploty nebo vlhkosti. V noci. Pro přišedší návštěvy, to bylo vždy Monster Squad.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 29.06.16 12:55
avatar

Nejedná se o žádné pověry, kdo o těchto věcech nic neví, je to pro něho nepochopitelné...

jsem názoru, že vysvěcení bude málo, ale zkuste to, jestli by vám dům jinak vyhovoval, nechce ho očistit od negativních energií a duší, které zde uvízly...však je na to dost odborníků.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janka*
Datum: 18.07.16 16:57

Zkusila bych dům očistit: vykouřit sušenou šalvějí, vše původní vyhodit, vymalovat (do barvy přidat trochu citronové esence, taky očišťuje); přidat pár dekorací které vám budou evokovat štěstí a pohodu - a pokud to nepomůže, raději dům prodat, než žít někde kde se necítíte dobře. Psychika je prapodivná věc a pokud jste citlivější, můžete mít problémy i tam, kde mnoho lidí nic negativního nezaregistruje.

Přítel by vám měl pomoci; pokud ho vaše problémy nebudou zajímat, vyměňte s domem i přítele. ;):-D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: isteron
Datum: 29.07.16 19:50

Predstavte si viacbytový dom, koľko už obyvateľov tam zomrelo, a straší tam?

V našom činžiaku, 16 bytov za 50 rokov existencie už zomrelo 20 nájomníkov. A zatiaľ sa nikto nesťažoval, že ho straší a máta. Moja manželka zdedila po rodičoch byt, kde zomrela jej 90 r. matka a otec 75 r., 10 rokov bola imobilnána posteli, manželka sa o ňu starala nepretržite. Doteraz ju nikto nestraší , ani nikoho iného, kto tam prechodne prespí. Aj malí vnuci tam prespali, keď tam prišli na návštevu a unavili sa.

Koľko pacientov a chorých zomrelo v nemocniciach a starobincoch, za 100 rokov existencie našej okresnej nemocnice, a nepoznám prípad, žeby niekoho mátali duchovia a strašidlá ! Koľko ľudí zomrelo na bojiskách cez vojnu, rôznych epridémií a nešťastí, havárií a p. To by museli duchovní chodiť po celom svete a vysviacať v mestách a domoch vždy nejaké miesta priestory.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: isteron
Datum: 29.07.16 20:05

Vo svojich 10. rokoch som spal v tej izbe ako bola uložená mŕtvola, 80. ročná babka, pred pohrebom. V malom dome som už nedostal miesto inde. Nikto sa ma nesnažil mátať, ani tá babka, nič som jej nespravil a ani ona doteraz mne. Tetky a babky doteraz nevedeli pochopiť, že som sa jej v tom veku nebál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.16 20:14
avatar

To je něco úplně jiného - přirozená smrt je normální jev, to by tady museli strašit všichni naši předkové. Něco zcela rozdílného je násilná smrt. Já žiju v obci, kde se za války děla různá zvěrstva, a domů, ve kterých se téměř nedá bydlet, je tady i v okolí dost. U nás doma, mimochodem, také straší (nebo spíše strašilo - do značné míry se nám toho podařilo zbavit). Mě se dokonce několikrát pokoušeli zvedat za nohy do vzduchu - a ne, nespala jsem. Sotva jsem si lehla do postele a poležela asi 5 min.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 31.07.16 10:54

Jsou věci, o kterých někdo nemá ani tušení, jiný je vnímá. Neznamená to ale, že kdo je nevnímá že nejsou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: simi®
Datum: 31.07.16 12:10

vanad1 to je právě ten problém, že kdo tyto věci nevnímá, tak tvrdí, že na co si nemůže sáhnout, to neexistuje.Když někomu budu tvrdit, že je kolem nás množství dalších bytostí, bude si myslet, že jsem se zbláznila...nechávám to tak, již nikoho nepřesvědčuji o ničem...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.