Nechladí lednice? :-/

Od: Datum: 18.06.16 19:54 odpovědí: 4 změna: 19.06.16 15:41

Zdravím. Téměř mi přestala chladit lednice. Mám Elektroluxku, frost free, mrázak chladí dobře, ale lednice téměř vůbec. Nejsem si jistý, jestli se musí doplňovat nějaká kapalina jednou za čas? Už ji mám skoro 10 let...Díky za rady a tipy..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 18.06.16 20:59
avatar

manžel ji dal do dílny a používá ji jako skřínku na nářadí :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.16 09:55
avatar

Lednice 10 let stará?! Má už zenit za sebou. A kromě poruch i velkou spotřebu! Pohledejte na http://lednice.heureka.cz/

takovou, která bude vašim potřebám a peněžence nejblíže. Prostudujte parametry, v kamenném obchodě jich tolik nezveřejňují. Zajděte do elektra zkoukněte ji v reále, porovnejte ceny a objednejte tam, kde je to i s dovozem, nejlevnější..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 19.06.16 11:31

Zdravím, není (nebylo) to v kuchyni či v lednici nějak jinak cítit? Taky se nám to stalo u lednice Calex a při poslední odmražování nějak došlo k úniku chladiva a byla konečná. Třeba má vaše Elektrolux dva okruhy a z jednoho chladivo uniklo. Zkuste před tím kontaktovat nějakého chlaďaře, třeba to půjde doplnit a plnící trubku umět zaletovat, možná je porucha čistě elektronického charakteru (např. termostat). Pak bych, pokud bych měl místo nechal lednici jako záložní a určitě bych pořídil novou, spolehlivou ve třídě A+++ (po čase se skoro zaplatí).

P.S.: Nechci nikoho zrazovat, ale dostal jsem radu od chlaďaře, že mám koupit novou lednici pokud možno opět s jedním kompresorem (méně částí, menší poruchy).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.16 15:41

Dostal jsem od syna také takovou chladničku, která chladila jen málo a kompresor se nevypínal. Odvezl jsem ji jednomu chlaďaři do opravy, stálo to 1000,- Kč a za 2 dny už to bylo jako před opravou. Tak jsme milou chladničku Whirpool vyhodili a koupili si za 5000,- Kč novou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.