Smlouva o dodávce plynu

Od: Datum: 16.06.16 21:50 odpovědí: 2 změna: 16.06.16 22:34
avatar

Mám smlouvu na dodávku plynu na dobu učitou. Automaticky se obnovuje, pokud nepodám výpověď. Smlouva byla podepsána v lednu 2012 a zákazníkem jsem od března. Nejsem si jistý, ke kterému datu by se měla podat případná výpověd.Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.06.16 22:02
avatar

Dobrý den, skočte si na stránky toho dodavatele plynu a tam bude jistě něco jako FAQ, kde bude uveden postup, jak smlouvu ukončit. Nebo jim zavoláte a oni Vám to řeknou přesně. Dodavatele neuvádíte, tak nelze poradit asi jinak. Zdravím!

P.S. A nějaký kontakt bude jistě uveden i v té smlouvě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 22:34
avatar

Součástí smlouvy byly i všeobecné obchodní podmínky (VOP) platné v době uzavření smlouvy. V nich byste měl najít přesné podmínky k ukončení smlouvy. Pro jistotu doporučuji stáhnout si z webu dodavatele aktuální znění VOP a řídit se jím. Jestli se nemýlím, je nutné případnou výpověď dodavateli doručit nejpozději tři měsíce před koncem období, na něž byla smlouva uzavřena. Ale ověřte si to u svého dodavatele.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.