Mohu na pozemku postavit mobilheim?

Od: Datum: 15.06.16 21:26 odpovědí: 2 změna: 15.06.16 21:42

Zdravim,koupil sem pozemek druh orná půda,budouci parcela k vystavbě rod.domku.Chtěl bych si tam zatim postavit mobilhejm.Stavebni uřad mi to zakazal a přitom tam nejsou žadne inženirske sitě,chtěl sem to jen jako dočasne řešeni a přitom pri neni žedny zakon kde a jak a najakym pozemku či parcele ma mobilhejm stat.Chtěl bych poradit co stim,jestli mužu nebo ne,a jso-li vubec nějeky pravidla pro mobilhejmy děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.16 21:32
avatar

Pár info tady http://zkraceno.cz/37t další http://zkraceno.cz/fhwhi


doplněno 15.06.16 21:38:

Umístění mobilního domu jako výrobku plnícího funkci stavby posuzuje stavební úřad podle § 90 stavebního zákona.


doplněno 15.06.16 21:41:

Takže postavit můžete, pokud splňujete podmínky "D/ Závěr" podle prvního odkazu

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.16 21:42
avatar

Opravuji první odkaz http://zkraceno.cz/43gtfw

Ještě něco blíže tady http://zkraceno.cz/rgn7

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.