Jak vložit kabel do podlahy paneláku?

Od: Datum: 13.06.16 22:22 odpovědí: 4 změna: 13.06.16 23:13

Dobrý den,
potřeboval bych koaxiální kabel kolem dveří vložit pod lino do podlahy, jak to udělat čí čím? Potřebuji kolem prahu udělat do podlahy takové esíčko.
Mám kolem prahu položené jedno lino na druhém, jak ten koaxiální kabel vložit do nějaké drážky, či čím tu drážku udělat?
Udělal jsem nějaké fotky.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.16 22:27

Dělali jsme to tak ,že jse vyvrtala díra vedle díry a zbytek se vysekl majzlíkem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.06.16 22:49

Vysekat majzlem - jiné řešení jak udělat drážku není.

Řešením může být přechodová lišta a to taková která se nalepí nebo přivrtá na práh a zem a tak tedy ten práh "zakulatí" a v ní povede ten koax, ty se dělají v různých dekorech, takže by ladil s podlahou.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.06.16 23:08

No, několikrát jsem podobnou situaci řešil následovně. Po sundání prahu vyvrtat šikmo díru, nějak jak jsou červený šipky a do prahu pak jen zespodu vyfrézovat drážku, (modrá šipka). Největší opruz je vyvrtání šikmý díry pod futrem. Většinou se musí vrtat ze dvou stran.

Ohodnoceno: 2x

Od: xaver
Datum: 13.06.16 23:13

Vezmi flexu s kotoučem na řezání betonu a drážku máš během 5ti minut hotovou. Více času zabere úklid.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.