Poplatky - zemědělský půdní fond

Od: Datum: 07.06.16 22:41 odpovědí: 2 změna: 08.06.16 21:51

Dobrý večer. Již nějakou dobu se diskutuje nad změnou poplatků u vyjímání půdy ze zemědělského půdního fondu (ZPF). Např. TADY. Chci se zeptat jestli se nějak mohu dopátrat toho co a jak se předpokládá, že se ohledně tohoto tématu bude dít. Popř. kdy. Jde o to, že potřebujeme vyjmout celkem velkou plochu ze ZPF z důvodu realizace zpevněné příjezdové cestě k rodinnému domu. Celkem nerad bych to nyní aktivně řešil, abych se za pár měsíců tloukl do hlavy, že jsem zbytečně vyhodil velké množství peněz.

Poradí někdo jak to je a jak se předpokládá, že to bude? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jasa®
Datum: 08.06.16 21:09

Nejsem odborník na tuto oblast, ale třeba Vám pomůže odkaz, kde se dá obecně o zákonech a návrzích, postupném schvalování dozvědět ví.

Pokud hledáte, co se předkládá, dají se návrhy zákona a jejich proces schvalování najít na stránkách poslanecké sněmovny - sněmovní tisky. Vyhledávat lez dle klíčových slov nebo č. původního zákona, který má být novelizován.

Ve Vašem případě to bude

http://www.psp.cz/sqw/tisky.sqw

vlákno týkající se novely zákona 334/1992, č. 543/0 - 10. Je to však dost nepřehledné - původní návrh doplňován o pozměňovací návrhy, tudíž je třeba číst od 0.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.16 21:51
avatar

rozsáhlá diskuse je třeba zde

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.