Televizní stěna

Od: Datum: 04.06.16 17:28 odpovědí: 4 změna: 05.06.16 10:49

Rádi bychom stěnu na tv(viz obrázek,jen bez té skřínky dole)prostě jen stěnu,ze které bude trčet držák na tv a kabely půjdou v ní.Kdysi to prodávala Ikea,ale teď už frčí "obývací stěny"a nemají to.Prodává to ještě jiný obchoďák?popřípadě jak to jednoduše ukutit?třeba nějak z plovoučky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 04.06.16 17:38
Koupil bych skříňky a nechal u truhláře nebo v nějakém baukrámu uříznout desku se stejnou kresbou z lamina 18mm. Truhlář to řízne na pile s přířezem a ohraní páskou. Držák na telku a díru na kabely přikutíte doma. Přichytit ke zdi doporučuju.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.06.16 17:45
Admin zas bude mít řeči, ale kdysi jsem se díval na web firmy bosh. Mají tam nějaké videa pro kutily s jejich nářadím a jsou tam různé projekty. Jeden z nich byla přesně ta stěna, co hledáte. Nebylo to nic složitého. Sám to v budoucnu chci spáchat.

Datum: 05.06.16 08:15

Já jsem uvažovala, že bych (krásnou modrou) plovoučku ukotvila na jedny masívní dubové dveře a udělala bych z ní odkládací stěnu do předsíně. Pak jsem to vyřešila jinak. *hej*Zastavte se v OBI nebo v podobném obchodě a nechejte si od prodavače nabídnout komponenty právě na pověšení a ukotbení. Existují taková jako kovová udělátka, rohy a lišty. A také existují i jiné obkladové materiály, které se tváří jako desky. Asi musíte uvidět. ;) Nezapomeňte, že televize má být ve výši očí, ještě lépe níž, sedícího člověka. Krční páteř pak nemá tolik problémů.

Datum: 05.06.16 10:49

tak bez té skřínky dole je to jen deska s dekorem s dírou tam kde bude vývod tv, tak možností je několik ve stavebninách kouknout po takové desce, případně i stěnu obložit laminátovou podlahou (potřeba přilepit samozřejmě) to jsem viděl jednou, byl to stejný dekor jako podlaha a opravdu to vypadalo moc dobře, nechat udělat u truhláře. Držák TV koupíte od 200Kč po 2000Kč v každém elektru podle toho jestli má být pevný nebo naklápěcí a podle uhlopříčky.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.