Jak udělat zpevnění zídky

Od: Datum: 29.05.16 13:36 odpovědí: 2 změna: 29.05.16 15:05

Dobrý den potřeboval bych poradit s čeho udělat boky schodů do sklepa jestli kámen nebo nebo koupit ztracené bednění nebo něco jiného třeba dřevo?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nomad*
Datum: 29.05.16 14:08

Zdá se mi, že schody jsou venku a obklopené zeminou. Hlína drží vlhkost a to by dřevo špatně snášelo - i při dobrém ošetření by časem tlelo.

Kámen je jistota, promáznout betonem aby se v zimě neuvolnil.

Ztracené bednění nebo rovnou vlastní beton je alternativou, bude něco stát (kamení ostatně taky, pokud se Vám neválí na zahradě) a nevypadá obvykle tak hezky jako kameny - to je ovšem věc vkusu. Problém ale je, že beton prosakuje, v hlíně bude neustále vlhký a pokud jste poblíž vodní plochy nebo je u Vás hodně srážek, raději berte kámen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.16 15:05
avatar

Asi tak nějak jak píše Nomád.

Pokud máte šikovné ruce a pěkně pasující "šutry" vyzdil bych to z nic,samozřejmě na beton ,pokud nezáleží na vzhledu,pak bych koupil pár betonových cihel a vyzdil na beton z nich,vyšlo by to asi lépe na práci než ze šalovek (ztracené bednění).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.