Co říkáte na kotel BAWARIA-SEKO K4

Od: Datum: 28.05.16 17:33 odpovědí: 7 změna: 28.05.16 19:54
avatar

co říkáte na tento kotel docela se mi zamlouvá uz kvůli tomu odpopelnění, jiné kotle s odpopelněním jsou mnohokrát dražší,sice vje to polský výrobek ale jsem toho názoru co se má rozbít to se stejně rozbije nemáte s tímto kotlem zkušenosti koukal jsem i na Benekov komplet cena však 200000kč

http://www.bawaria-seko.cz/ko…ik-automatizovane-odpopelneni


děkuji všem za názor a radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.16 18:03
avatar

Několikrát jsem se přesvědčil, že jsou to dobří obchodníci, ale nebojí se věci šidit, jít proti řemeslu a prodávat nekvalitní zboží.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: duha®
Datum: 28.05.16 19:03
avatar

dobrá rada dik

Od: hk
Datum: 28.05.16 18:12

Z Polska bych nekoupil ani ten salám v Lidlu, natož kotel. Nerozumím tomu, ale zarazily mě dvě věci na videu.

1. Červená lopatka - vypadá, že je vylisovaná z hodně tenkého plechu a přijde mi, že po první použití končí.

2. Táhla v kotli - neustálé šroubování nástvavce na videu mi přijde hodně laciné řešení. Umím si představit elegantnější řešení u tak drahého zařízení.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: duha®
Datum: 28.05.16 19:04
avatar

výborný postřeh a rada

Datum: 28.05.16 19:54
avatar

no tak ta lopatka je jen na popel, ale máte pravdu s tím šroubováním. to by mě nebavilo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm
Datum: 28.05.16 18:36

Dobrý den

Těžko posuzovat tak komplexní zařízení jako je automatický kotel "jen tak od boku" byť "princip" všech je jednoduchý...čili rychlých soudů bez jakékoliv zkušenosti bych se raději zdržel navíc často se na vše "polské" nadává a rozhodně to není vždy oprávněné, myslím že důvodem "kampaně" která se šíří mezi lidmi proti polským výrobkům naprosto bez rozlišování je zkrátka to že jsou "levnější a pružnější" což je postrach především domácích výrobců...proto se kritizuje úplně všechno potravinami počínaje a uhlím konče...

ZKUSTE ZADAT JINÝ DOTAZ : JAKÝ MÁTE DOMA AUTOMATICKÝ KOTEL, A JAK JSTE S NÍM SPOKOJENI?(co umí neumí, a koupili byste si ho znovu?)

VE SVÉM OKOLÍ se pak poptejte lidí (třeba sousedů) kdo má doma automat a zkuste si sjednat prohlídku, ideální by bylo když se topí, majitel také může předat zkušenosti přímo s konkrétním typem a značkou..., pokud se vám podaří uskutečnit takových návštěv víc, uděláte si již určitý obrázek. Vždycky když kupuji něco "drahého" jedu se na to nejdřív podívat v reálu...Taktéž můžete pohledat recenze od lidí na netu...(třeba http://kotle.heureka.cz/top-recenze/ )

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.05.16 19:51
avatar

No, tak moje troška do mlýna. Já nemám origo automat, pouze přestavbovou sadu. Bylo mi líto vyhodit můj Viadrus. Dnes bych možná reagoval stejně, nebo jinak, to je jedno. Ale. Když jsem se rozhlížel po přest. sadách, jasan že mi přišlo pod ruku kovarsov,vejmola a pod. České přestavbové sady... české,ale z polských artiklů. Sám mám polskou přestavbovou sadu, hořák pancerpol otočný a jsem nad míru spokojený. Koupil bych i českého poláka, jenže rozdíl mezi polákem co se tvářil jako čech a polákem byl přes desettisíc a to je moc. Tím jsem chtěl jen podotknout, že není vše polské špatné a české dobré. Rady online s prodejcem, sestavení dle mých požadavků.dovoz až domů,ano měl jsem obavy,ale vše klaplo. Avizovaný kotel nemám, zkuste si vygooglit jeho název a snad vám ukáže recenze a pod.


doplněno 29.05.16 09:25:

Zde diskusní forum

http://www.polskykotel.cz/forum/viewtopic.php?t=281

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.