Svědění uší

Od: Datum: 28.05.16 13:21 odpovědí: 4 změna: 28.05.16 18:40

Ahojte víte dnes mě začali hrozně svědit uši uvnitř nevím čím to je ale četl jsem že je to kvasinkama. Chci se vás tedy zeptat poradte nějaké rady na svědění uší

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.16 13:42

Kápnout do ucha borovou vodu.

Ohodnoceno: 0x

Od: dexx®
Datum: 28.05.16 14:28

Mě takhle svědily při alergii...stačily prášky na alergii.

Od: wamp®
Datum: 28.05.16 18:37

Zřeď ocet se stejným dílem vody.Postačí aplikovat pouze dvě kapky denně tohoto roztoku po dobu tří dnů.Svědění by mělo přestat.

Datum: 28.05.16 18:40

Ano, vím přesně o co jde. Měla jsem totiž přesně ten samý problém. vevnitř uší svědění a pocit, že se mi tam něco tvoří. Sousedka má ve vlasech lupenku a říkala mi, že ji má i v uších a že má stejné příznaky, abych si zašla k ušnímu. Já teda vůbec žádnou lupénku nemám nikde a nikdy jsem ji neměla, ale šla jsem k doktorovi, protože už mne to začalo i bolet. tady je bohužel jen jedna ušní lékařka, stará a všichni si na ni stěžují, ale neměla jsem na výběr. Ta mi dala nějakou mast na bázi kortikoidů a nevyjádřila se přesně co to je za nemoc. Ta mast mi sice na čas pomohla, ale vracelo se mi to. Trvalo to rok a pak jsem se naštvala a šla ke kožnímu. Ten se podíval a pravil, že to je jasné, pojmenoval tu nemoc, ale já to zapomněla, něco jako vysychavost nebo co. To bych kecala. Ale důležité je, že mi předepsal mast, která je sice také na bázi kortikoidů, ale je přímo určená na tento problém. Je pouze na předpis a jmenuje se to "Locoid Lipoceram 0,1%" . Řekl jak mám používat a nyní jsem absolutně bez problémů. Uevilo se mi snad už ten samý den, co jsem si to namazala. Jděte ke kožnímu lékaři a řekněte mu o této masti, pokud Vám ji nedá sám. Nebo si o ni řekněte vaší obvodní lékařce, aby Vám ji napsala. Ono je totiž docela nesnadné trefit i v této sféře na opravdového odborníka. Ani doktoři nejsou neomylní.

Teda pokud nejde pouze o jednodenní svědění a bude přetrvávat. Já to také hned neregistrovala jako problém. A nechala jsem to být a pak se to rozjelo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.