Jaké síťky do oken?

Od: Datum: 19.05.16 22:05 odpovědí: 10 změna: 23.05.16 11:57

Chtěli bychom si pořídit sítě do oken proti hmyzu, neporadili by jste nám jaké volit? Chceme nejspíš pevné, které vyrobí na míru a jen se vloží.
Jsou prý různé barvy sítí, jakou volit?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.16 23:17

Pokud chcete napevno, tak zvolte napevno.

Co se barvy týče, tak určitě černé. Ty nejsou následně prakticky vůbec vidět.
V případě bílých je průhled skrz okno horší, jakoby zamlžený.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.05.16 07:27

To je pravda, mám také černé, je to nejlepší. Mám vyndavací, v pevném rámu, ale nechávám je tam pořád.

Cena - 2x paneláková vyhlídka - jednou v ložnici a jednou v obýváku - 1680 kč. Praha.

Myslím ale že cena odpovídá. Větrám jen přes ně, otevřu dokořán vyhlídková okna a nemám tu nic, nic mi sem nelítá.

Ohodnoceno: 0x

Od: petr87
Datum: 20.05.16 10:26
ja mam do dvou oken za 800 . pořádně vas natahli

Datum: 20.05.16 11:29

No jo, ale v Praze jsem nic levnějšího nenašla. Teoreticky je tu všechno, když něco potřebujete, nemůžete najít nic. Nebo předražené. Ted hledám službu co by zajistila květináče a pak do nich přemístila velké stromky. Už dlouho, nic jsem nenašla. Jedině, kdybych chtěla poslat kytky nebo posekat trávník.

Od: lba
Datum: 20.05.16 11:38

Dobrý den,

pokud mohu doporučit, podívejte se na http://www.zaluzie24.eu/okenni-sit-c2-401.

V prvním kroku si navolíte rozměry, ve druhém kroku zvolíte barvu - doporučuji černou, jak již bylo zmíněno, není téměř vidět a následně zvolíte barvu nosiče, hloubku háčku a to je vše.

Výhodou u tohoto obchodu je kalkulace ceny přímo při objednávání (v pravé části) a doprava zdarma.

Přeji, ať slouží :)

Ohodnoceno: 2x

Od: findol
Datum: 20.05.16 22:33

Děkuji,

rád bych si síťky zakoupiul třeba na internetu, ale nerozumím tomu jak změřit přesnou šířku, výšku a hloubku?

Neporadil by mi to někdo polopatě? Z návodu viz odkaz to vůbec nechápu.

Děkuji

Datum: 20.05.16 22:41

U mne ten pán z té firmy si to přišel změřit.

Od: findol
Datum: 20.05.16 23:11

Nějaký návod pro přesné změření pro laiky existuje? :-D

Děkuji

Datum: 21.05.16 06:54

Vyrábějí to až po změření pro každé konrkétní okno. Pokud ne, pak netěsní a škvírami okolo kupodivu leccos proleze. To se ale dá spravit samolepicí molitanovou páskou.

Datum: 23.05.16 11:57

Findole,proč neco nechávat vyrobit?Mají sítě do oken v obchodech pro kutily...hotové sítě na typizovaná okna paneláková.Máme bílé sítě,protože chceme vidět ven,přitom jemně cloní proti slunci./máme Okál/Na závěr sezony,kdy nelítají komáři atd.je prostě jen opláchnu a na jaře znovu upevním.V paneláku ja můžete mít celý rok, v domě jsou přes zimu na půdě.Je to super - žádné potvory nelétají dovnitř a je vidět ven...Jinak - do dveří na zahradu jsem místo bambusových různých závěsů/které při větru tlučou do skla/ dala provázkový závěs od Vietnamců a chrání to proti hmyzu a i hezky to vypadá,je to praktické-po sezoně vyperu-a lehké...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.