Přístřešek na hranici pozemku

Od: Datum: 19.05.16 19:27 odpovědí: 4 změna: 19.05.16 20:50

Dobrý den,

mám dotaz, zda může soused postavit přístřešek na dřevo přímo na hranici pozemku u příjezdové cesty do rodinného domu široké asi 2.5 m?

Předem děkuji

Ladislav

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 19.05.16 19:39
Poud mete dobre vztahy a dovolite mu to, tak proc ne. Neni přístřešek k jako pristresek. Muze tam dat jenom hran dreva a tu zakryt a s tou neudelate vubec nic.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.16 19:44

Ladislave, soused si může postavit přístřešek na dřevo na svém pozemku těsně u hranice pozemku.

Myslíte asi narovnat dřevo a přikrýt "ho něčím", nebo myslíte vystavění kůlny?

Máte foto?

Ohodnoceno: 1x

Od: ctenar
Datum: 19.05.16 20:34

Měl jsem za to, že i "přístřešek" (tedy 4 stojky + střecha) je stavba a proto se na ní vztahují omezení k volné výstavbě v 2m pásmu kolem plotu. *nevi*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.16 20:50

čtenáři, viděl jsem v televizi příspěvek, někdo od Karových Varů, kde nějaký stavební úřad požadoval povolení pro Vámi popsaný přístřešek. Jiný úřad ale dle fotek tvrdil, že to není stavba, jen dřevo zakryté proti dešti.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.