Madlo k balkónovým dveřím

Od: Datum: 12.05.16 08:03 odpovědí: 5 změna: 12.05.16 12:44

Dobrý den přeji. Na balkonových, plastových dveřích (něco jako na obrázku) není ze starny z balkonu žádné madlo, takže zavírání je docela obtížné. Samozřejmě madlo v barvě dokoupím, jen se chci někoho fundovaného zeptat, jaké vruty použít do plastového materiálu, abych nějakým blbě zvoleným vruťákem nepoškodil dveře. Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.05.16 08:08

Dobrý den, já bych uvažoval tak, že za tím plastem bude kovový (dutý) rám. Takže, vruty krátké (tedy, až do rámu, ale ne skrz dveře) a samořezné. Zdravím!

P.S. Případně madlo přilepit (ale, nejsem zastánce lepení, protože mu moc nevěřím).

doplněno 12.05.16 08:20:

Ono by to šlo asi přilepit dobře. Ovšem, bude to venku a pod vlivem počasí. Také to celé bude lepeno jen k té plastové vrstvě a za ní se to bude tahat. Nevím, jestli by se to nějak "nevytahalo" nebo neodtrhlo od toho vnitřního rámu. Vrut je jistější.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.05.16 08:15

Bene díky za odpověď. To lepení mě také napadlo, ale též mu moc nevěřím. I když na druhou stranu lepil jsem na plsatové dveře věšáček na oblečení a drží to pěkně a to tam jsou navěšené těžké zimní bundy i s nářadím v kapsách Lepil jsem to T-Rexem.

Datum: 12.05.16 09:51

Já mám madlo nalepené a drží. Lepila jsem to patexem, takový ten do pistole co přilepí skoro všechno. Stačila ho kapička a už to drží roky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.05.16 11:39

Ono to současné madlo moc dlouho nevydrží...postupně praská, až se rozlomí úplně...vlastní zkušenost...asi ošizená čína. Počítejte tak dva - tři roky, pak výměna, hlavně na slunci...aby s tím lepidlem nebyl problém; u nás to byly samořezky, výměna velmi rychlá. Dívám se po kovovém madlu, trvanlivějším, prozatím jsem nenarazil...pokud víte, dejte vědět, kde ho mají...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.05.16 12:44

Já tam klidně dám kovové madlo, akorát musí být v tmavém odstínu, jako dveře. Asi by blbě vypadalo, když jsou tmavě hnědé dveře a pozlacené madlo.*smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.