Slepení molitanu

Od: Datum: 09.05.16 12:59 odpovědí: 6 změna: 09.05.16 21:15

Jaké lepidlo použít ke slepení molitanu tl. 3cm. Bude složit jako sedák na lavici. Díky Zd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.16 13:15

Běžně dostupný Chemoprén(vyberte správný druh,dle nápisů na obalu)

doplněno 09.05.16 13:18:

...jo*jasne*a dokonce jsem to našla i tady...je to pátá otázka... http://hobby.idnes.cz/odpovedi.aspx?t=HENKEL3&strana=4

Ohodnoceno: 0x

Od: host
Datum: 09.05.16 13:26

Čistě náhodou, možná že by šlo použít i oboustrannou lepicí pásku, ta drží jak smůla na patách.

Od: ben®
Datum: 09.05.16 14:38

Dobrý den, já bych ho vůbec nelepil, ale sešil režnou nití - spoj nebude tvrdý, držet to bude stále a ani voda tomu nevadí (vyprání). Zdravím!

doplněno 09.05.16 18:14:

Myslím, že část rádců rozumí dotazu tak, že chcete přilepit molitan k něčemu. Já jsem to pochopil tak, že chcete spojit dva kusy molitanu k sobě - podle toho buď lepit nebo sešít.

Od: patronkaa
Datum: 09.05.16 16:25

Na lepení molitanu bych použila lepidlo na molitan :)

Od: mkat®
Datum: 09.05.16 18:07

Keď to má slúžiť len na sedenie,tak by som ho tiež nelepil.Urobil by som naň obliečku.Molitan vložil do vnútra,na okraj prišil nejaký kus stužky ktorov by som celú podložku upevnil na lavici.Molitan by na lavičke držal a "neutekal" by z nej.

Datum: 09.05.16 21:15

Čalounící většinou používají stříkané lepidla - ono matlat molitan štětcem je docela nepraktické. Proto bych asi volil pro občasné použití lepidlo ve spreji

http://www.propur.cz/163,lepi…-spray-profi-forte-400ml.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.