Myčka nejde spustit

Od: Datum: 08.05.16 12:24 odpovědí: 3 změna: 08.05.16 22:41

myčce asi v polovině programu vypadla hadice,vyteklo trochu vody,manžel si toho všiml ihned myčku vypnul,hadici zpátky připojil,myčku znovu zapnul,šla asi půl minuty a vypla.Od té doby nejde,vůbec se nerosvítí.Manžel vše prohlédl,proud jde do vypínače,nic není přepálené,ale myčka nejde,jako by byla zablokována.Děkuji vilma


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.16 12:43
avatar

Na dně bejvá indikace úniku vody, je to systém, který je-li na dně vlhko, nebo dokonce louže, blokuje čerpadlo, aby další vada nepřitékala. Takže to chce usušit dno myčky a zkusit znovu ;) . Jen pro upřesnění - dno po oddělání deklu, ne u talířů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.16 14:59
avatar
Na spodním víku je plovák s mikrospínačem. Akvastop. Jestli tam
zatekla voda může pár dní trvat než to celé vyschne. Plovák bývá v prolisu kam se voda steče z celé plochy spodního vika. Je lepší to rozšroubovat než čekat až se všechno odpaří samo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bd
Datum: 08.05.16 22:41

Od pojit myčku od el.sítě cca na minutu znovu zapnout a měla by sama odčerpat zbytkovou vodu. Možná to udělá až při spuštění programu, pokud nereaguje, vyndat a vyčistit odpadní síto (košík který je našroubovaný ve dně mycího prostoru, někdy bývá pod krytem) měla by začít fungovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.