Přechod z čezu k bohemia energy

Od: Datum: 03.05.16 10:56 odpovědí: 10 změna: 14.11.16 15:29

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli nemá někdo zkušenosti z přechodu od čezu k bohemia e..-mám sazbu d45d přímotop,slibují levnější sazbu,ale jak jsem si projížděl internet,tak s s nima moc lidi nejsou spokojení.Děkuji za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.16 11:01

Marku, až na malinké drobnosti jsem spokojen s Bohemia..

Rovněž i s Čezem jsem spokojen, na RWE taky nemám kritiku, jen jedna pracovnice u přepážky mne byla nesympatická svým vyjadřováním.

Ohodnoceno: 2x

Od: ladislavpenk
Datum: 09.05.16 15:59

Mohu souhlasit, doma jsme na tom obdobně. Máme u Bohemie sloučený energie a ztěžovat si více méně nemůžem. Je to na člověku čemu dá přednost, jestli zavedené společnosti s tradicí na trhu či alternativci, který dokáže nabídnout atraktivní cenu. Jak říkám, my jsme u Bohemie a ok.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 03.05.16 11:04

Dobrý den, od ČEZu k této společnosti to je bez problémů - zpět je to už horší (musíte mít důvod výpovědi a možná zaplatit i pokutu - viz smlouva). Tak dobře uvažujte. Zdravím!

doplněno 03.05.16 11:22:

Aha, Vy jste chtěl asi jen odpověď, že je ta společnost výborná. Tak jo - je výborná .

Od: hk
Datum: 03.05.16 11:09

Od ČEZ nikam nechoďte. Neušetříte a za čas sem budete psát nářky. Když ptáčky lapají..., znáte to.

Od: ziky
Datum: 17.08.16 15:09

To bych teda úplně tak netvrdil, sice s D45dčkem nemám úplně zkušenosti, ale jestliže budou mít doma velkou spotřebu tak na tom budou u nich za mnohem líp a za mnohem míň než u dominantní společnosti. To už z vlastní zkušenosti můžu tvrdit jelikož jsme k nim sami přešli a jsme bez problémů.

Datum: 03.05.16 11:49
Stačí letmé hledání na netu a najdete spoustu nespokojených klientů. Mimochodem dodavatel aukce dtestu spadá pod bohemii taky a proto jsem nepřešel. Papírově to zní zajímavě, ale praxe a vymahatelnost různých bonusů je trochu horší. Mimochodem o pár týdnů zpět se o nekalých praktikách této firmy psalo v médiích.

Datum: 03.05.16 22:18

Podle "Chytrého Honzy" a Ušetřeno.cz, po propočtech, mi nejlépe vyšel plyn u ČEZ. Lanaří mně občas i s elektřinou, ale sama ČEZ to propočítala a (světe div se) sami mi řekli, že lepší tarif než EON mi poskytnout nemůžou.

Od: janvacek
Datum: 10.05.16 20:55

Doma topíme taky přímotopem a při lustrování internetem jsem narazil na článek, kde jsem se dočetl o tom, že Bohemia en. uvedla nový tarif, který si je možné nastavit jak na určito tak neurčito a úlevu by s ním měli pocítit údajně domácnosti, které si vytápí přímotopem, takže mě to samozřejmě zaujalo a řekl si, že to vyzkouším se smlouvou na neurčito. Samozřejmě mě nabádali ať si to dám aspoň na 2-3 roky, že budu mít lepší finanční podmínky, ale osobně se mi jeví smlouva bez závazku jako mnohem lepší varianta. Předpokládám, že se tedy jedná o to samé, co vám nabídli. Za sebe Vám mohu říct, zkusit to alespoň na neurčito a budete mít vlastní zkušeost.

Od: fencl
Datum: 14.11.16 15:29

Asi hold musí do konce roku stihnout co nejvíc telefonátu ) jelikož mně už taky ohledně toho volali, nějaký zázračný tarif, který zrušil rozdíl mezi nízkým a vysokým tarifem a všechno je za jednu cenu. Koukal jsem na to pak na netu a jako joo, nějaká úspora by se s tím dala nahnat, ale furt bylo ještě dost dodavatelů nad. S tou smlouvu na dobu neurčitou by se o tom však uvažovat dalo..

Od: mikzima
Datum: 19.09.16 14:35

No mě spíš přijde že ty negativa jsou z předchozích let (cca 4-5let na zpátek) a hlavně od konkurenčních společností. V posledních letech narážím už i na pozitiva, takže mi přijde, že firma na sobě zamakala a konkurenci odradila, ale nevím třeba je to jen má domněnka. Za mě snad asi jen to, že alternativec je lepší cesta než klasik, je levnější.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.