Lepení lina na plech

Od: Datum: 29.04.16 12:29 odpovědí: 6 změna: 30.04.16 17:58

jaké nejlepší lepidlo pro přilepení lina na plech, jestli to vůbe lze. Předpoklad je že to bude pochozí. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.16 13:40

Alkapren, Chemopren popřípadě jiná podobná kontaktní lepidla.

Ohodnoceno: 0x

Od: karlos
Datum: 29.04.16 18:57
alkapren je na kombinaci savé-nesavé, já potřebuji nesavé - nesavé
Datum: 29.04.16 21:22
to diesel:
.. i když výrobce tvrdí že chemoprén je určen na lepení ploch kde jedna z nich je savá?
Neexistuje lepidlo na nesavé - nesavé které by nestvrdlo na kámen jako epox? Nemůžu nic najít :(
Datum: 29.04.16 19:50

Jednoznačně - chemoprén!

doplněno 30.04.16 16:27:

Nevím co tvrdí výrobce,na chemoprenu jsem to nečetl ale je to osobní skušenost!Například pryž na pryž nebo praž-kov taky není savé a drží líp než židovská víra!

Datum: 30.04.16 15:11

Určitě chemopren,také disperzní kontaktní lepidla,ale je nutné dodržet postup práce s nimi.Lepidlo musí před spojením obou ploch nejprve skoro uschnout a pak se plochy na sebe přesně položí a dotlačí.U lina by se nemuselo trvat na přilepení,pokud je zatížení pouze pochozí.

JABRAKA

Datum: 30.04.16 17:58
našel jsem lepidlo kde v návodu jako jediném mluví o dvou nesavých plochách. Je o něco dražší než chemopren, a mám dojem že to bude asi skoro to samé.
BISON KIT 650 ml, Kontaktní chloroprenové lepidlo,
KONTAKTNÍ LEPENÍ: Pokud jsou oba lepené materiály neporézní, lepidlo naneste na obě plochy lepeného materiálu. Nechejte 10 - 25 minut zavadnout. Všechno rozpouštědlo musí být odpařené!
zkusím chemopren.
díky za rady

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.