Zdění lepidlem porobeton + 4°

Od: Datum: 23.04.16 20:11 odpovědí: 3 změna: 23.04.16 21:41

Dobrý den, dnes jsme založily první řadu tvárnic z porobetonu. Zítra bych chtěl stavět další řady, ale podle předpovědi má být 4 stupně přez den a v noci -1°. Můžu při takové teplotě stavět? Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 23.04.16 20:40

Pokud se jedná o vaši soukromou stavbu, pak ty 3-4 dny, co má být mizerně počkejte, dokud nebude minimálně po celou dobu +5.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.16 21:37
avatar

Do 0°C no problém dokonce i pod takže v tomto období bez problémů i mokré procesy! Více než toto škodí v parném létě tropická horka! Přes den + 4 ,lepidlo není na povrchu,kde by teoreticky zmrzlo ale vždy ´mezi dvěma bloky,chráněno před mrazem!A přes noc když bude pár pod nulou to už nebude vadit neboť již začalo tvrdnout a tuhnutím se navíc vytváří jako odpad teplo malé ale stačí!

Před roky jsme v Praze na Václavce betonovali stropy-přikrylo se pro jistotu před příp.deště-po příjezdu po svátcích strop teplý a na plachtě kde neležela na betonu (skrze budoucí napojení výztuží ) zmrzlé kapičky vody.V roce 2012 jsme dokonce na přelomu roku s přehledem dělali stěrku lepidla a pak dokonce i barvu,vše OK drží, neoloupe se atd!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hk
Datum: 23.04.16 21:41

1. Lepidlo není beton.

2. Pro vás asi nebude nic problém..., ale doma byste si to nedělal, že?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.