Potah na sedačku

Od: Datum: 19.04.16 09:19 odpovědí: 4 změna: 19.04.16 13:09

Dobrý den, ráda bych věděla, zda se dá někde sehnat potah na takovouto sedačku do kuchyně, případně jak řešíte, aby se neušpinila? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.16 09:31

Vždycky když jsem viděl takovouhle sedačku v kuchyni, tak byla koženková. Pak stačí vlhký hadr. Podle mě v kuchyni, obzvlášť s malými dětmi, žádný dodatečný potah nepomůže. Židle jsem taky musel potáhnout koženkou a od té doby pohoda...

doplněno 19.04.16 23:21:

@babkazov: Nojo, Babčo. Nezapomněl jsem jen napsat. Já to fakt vypustil. Skutečně. Na koženkovém sedáku vždycky byly podprdelníky. Asi to bude tím, že jednak na pocení zadele netrpím, jednak jsem furt v pohybu. Nebo okupuju příjemnější druhy nábytku :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.04.16 10:43

Amper má sice pravdu, ale zapomněl napsat, že se na kožence potí zadek. A to tak, že hodně. :-D Radko, teď můžete koupit jen nějaké jednobarevné podprdelníky. Nechejte potah tak jak je, protože je to moc hezká potahovka a byl by hřích, přikrývat ji hadrama, které se budou shrnovat a vozit. Až bude špinavá a nepůjde vyčistit, pak vám sedačku někdo rozebere a vy dáte na prosezené sedáky nové molitany a velkou sešívačkou přichytnete novou potahovku. ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: poletusak
Datum: 19.04.16 12:56

Potah na rohovou lavici jsem nikdy neviděla. Na vašem místě bych ji nechala takto, případně (jak už psal někdo nade mnou) dala sedáky. Všechno ostatní bude působit jako "hadr". No a čas od času bych ji vyčistila (pokud se stane nehoda a objeví se nějaký flek, tak ten samozřejmě ihned).

Datum: 19.04.16 13:09

Látky pro úpravu lavicových sestav - úprava na přání zákazníka ! http://www.nabyteksenov.cz/katalog/lavice3.html Jinak jak zde psáno na lavici nějaké sedáky látkové

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.