Fén mi vtáhl vlasy

Od: Datum: 17.04.16 21:50 odpovědí: 6 změna: 18.04.16 18:54
Lidičky prosim o radu,
fén mi z druhé strany vtáhl vlasy tou mřížkou a začalo se z něj dymit,tak jsem ho rychle vypla. Později jsem ho zkusila znova zapnout,ale nefunguje už na takovou rychlost a po delším používání začne smrdět. Dřív když se mi to stalo,tak se po nějaké době vlasy uvnitř spálily a vše zase šlapalo, myslíte, že je to možné i teď? Bojim se, abych ho nezavarila. Fén nejde nijak rozmontovat,co s tim?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 17.04.16 21:56

Do opravy. Pokiaľ bude drahá, tak kúpiť nový. Zrejme bude motorček skratovaný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: glozz
Datum: 17.04.16 22:00

Zkuste to vycucnout vysavačem,třeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 22:07

Rozhodně v tomto stavu dál neprovozovat. Spálený být nemusí, ale je třeba to rozebrat a vyčistit. Rozebrání nerozebratelného fénu už mám taky za sebou *uspech*.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.16 08:02
avatar

Je potřeba zamáčknout slzu do oka a s fénem se rozloučit. Není funkční a je nebezpečný.*hej* http://www.heureka.cz/?h[fraze]=f%C3%A9n

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 09:15
avatar

Zřejmě jsou vlasy namotané na vrtulce, kterou tím brzdí. Nebezpečný není (leda sám sobě), ale nezapínat, nebo spálíte motor! Pokud je to laciný fén, tak zahodit. Pokud je to fén drašší, zkusit opravnu, ale není jisté, jestli se tím budou chtít zabývat. Takže možná radši známého kutila.

Mojí známé přestal fungovat lepší fén, dovezený z Německa. Protože jsem nezjistil, jak se do něj leze, předal jsem ho odborníkům. Za 3 týdny mi ho vrátili jako neopravitelný, s informací, že je vadný motor a vyinkasovali částku za dagnostiku. Protože už nebylo co pokazit, vzal jsem ho lehkým násilím a dovnitř jsem se dostal (na rozdíl od servisu, kde se o to očividně ani nepokusili). Následovala jednoduchá oprava (cca 5 minut) pomocí kombinaček a fén zase funguje. (Že by "kurvítko"?)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 18:54
avatar
Šikovný chlap to rozebere, vyčistí a zas foukáš. Servis zbytečný.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.