Barvená betonová podlaha před pokládkou

Od: Datum: 16.04.16 00:53 odpovědí: 2 změna: 16.04.16 07:45

Dobrý den,

jedná se o betonovou podlahu v garáži. Letos bych chtěl položit dlažbu (rako taurus), ale nevím co s podkladem.

Nátěr je z 80% soudržný. Na exponovaných místech ( hlavně pod koly aut ) je beton vydrolený. Mám v plánu nesoudržné vrstvy mechanicky odstranit - odmastit - vystříkat vapkou - beton napenetrovat a díry dorovnat lepidlem při vlastní pokládce...Nejsem si ale jistý, jestli bych neměl odstranit veškerou barvu, popř.jak podklad správně nachystat a jak se barvy z betonu nejsnáze zbavit (bude-li to potřeba). Děkuji za rady.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.16 07:45
avatar

Dobrý den, před x lety ten sám problém, beton na něm barva a postupné drolení atd. Postupoval jsem odstraněním podkladu,který byl volný-špachtlí,vysátí, penetrace, větší díry vyplnil tmelem-lepidlem a potom položil dlažbu. Barvu jsem neškrábal, nebrousil. Mám to asi 7 let a vše drží. Netvrdím že to je nejlepší postup, jen píšu jk jsem to dělal já.

HM

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.16 07:45
Barvu bych odstranil bruskou na beton, například Bosch GBR 15. Potom tak jak píšete, penetrace a dorovnání děr lepidlem.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.