Podlaha na balkon?

Od: Datum: 15.04.16 11:44 odpovědí: 4 změna: 16.04.16 07:55

Dobrý den, máme na domě dva balkony, kde je lepenka a na ní beton, který praská i po opakovaných opravách. Nevíte o nějakém povrchu, kterým by se dal pokrýt a vydržel by, případně i nějak zateplil? Slyšel jsdem o nějaké nalepovací fólii. Celkově jde o plochu asi 20m2. Děkuji za rady..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 15.04.16 15:07
Pravděpodobně jste slyšel o pochozí folii, třeba fatrafol, asi 810 a 804. Ale jsou i jiní výrobci.
Princip je ten, že balkon se pokryje separační podložkou pod folii, na ní se položí folie a dodělají se doplňky, aby nezatékalo. Chodí se buď přímo po tom nebo se dá dlažba na terče. Počítejte ale s cenou okolo 40 tisíc včetně zateplení.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.04.16 16:49
avatar

Máme sice na balkonech dlažbu,která stojí za bačkoru,ale když se správně provede,je to to nejlepší.Ale dá se na popraskanou dlažbu,nebo beton položit koberec.Existuje koberec,zvaný "čisticí zona",odolává počasí- dešti,mrazu lze ji použít i na venkovních schodech.Případně jsou na trhu koberce"tráva".

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 15.04.16 20:14

V Lidlu prodávali skládací podlahu na terasy ap. Byla to taková stavebnice, co si položí každý. Nějak ošetřené dřevo, aby sneslo venkovní podmínky. Kupovalo se to na metry. Co metr, to balíček. Vypadalo to velice pěkně. A dá se to případně asi snadno sundat. Myslím, že i v Kauflandu to měli. Možná se poptat v dom. potřebách, v JYSKu, Makru ap. Je to známá věc a možná má víc variant.

Naše babička tam má speciální venkovní koberec. Jako umělá tráva, taková hrubá netkaná vrstva.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ztechnik
Datum: 16.04.16 07:55

Děkuji za reakce. Nevím ale jak ta skládací podlaha vypadá a funguje. Jde mi o to, aby plně izolovala celý balkon i okraje, nebyla moc těžká a případně i trochu zateplila..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.