Osobní váha na měření tuku

Od: Datum: 14.04.16 14:20 odpovědí: 4 změna: 23.04.16 15:02

Prosím, poradíte mi? Dostala jsem za úkol k padesátinám koupit dárek. Složili jsme se a paní projevila zájem o osobní váhu s měřením tuku. Mě tohle nic neříká (obdarované také ne) a já vybírala jen podle ceny. Máme 5,5 tisíce a narazila jsem na tuto váhu. http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=osobn%C3%AD+v%C3%A1ha+tanita+bc

Máte někdo zkušenosti s těmito váhami? Koupit? Nekoupit? Koupit jinou? hmm, děkuji za nápovědu. Uška

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mp
Datum: 14.04.16 22:33

Myslím, že tato značka je docela předražená. Sám mám z lekárny tento typ váhy (asi před osmi lety stála asi 3 tisíce) Omron je docela značka a mě osobně fungovala (dneska mě to už přestalo bavit měřit si tuky - zase používám nejjednodušší způsob měření - takzvanou páskovou metodu - 1 cm v pase navíc - 1 kilo navíc) http://www.docsimon.cz/zbozi/…f511-b-monitor-telesne-stavby

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.04.16 12:22

Mám Tefal, Boddy signal, také byla drahá a je mi to k ničemu, protože jen to nastavení je tak zdlouhavé a komplikované, že ji používám pouze na vážení. A pak, i když tam uvidíte nějaká čísla, tak co pak dál? Nic. Vlastní zkušenost. prostě jsem se na to měření vykašlala. Ale jinak to vypadá hezky, tajemně :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.16 12:28

Musela jsem si o této váze přečíst informace. Nechtěla bych ji ani za nic. Pokud si to obdarovaná výslovně přeje, tak snad koupit, ale za ty pěkné peníze by se dal pořídit mnohem lepší dárek.

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 23.04.16 15:02

Děkuji za tip na levnější váhu. Měla háček - nezobrazovala množství vody v těle. Koupila jsem tu v mém dotazu, také si myslím, že je předražená, ale splnila účel. Oslava se vydařila a byla maximální spokojenost.

Jen jsem sondovala k čemu váha bude sloužit.. Paní dělala ve zdravé výživě a nyní odešla do inv. důchodu, absolvuje půl roční kurz na výživovou poradkyni. Fandím takovým lidem, že i při zdr. potížích najdou cestu jak si přivydělat.

Kdo měl zájem, z oslavy odešel s rozborem svého vlastního těla. Já i když nemám nadváhu, žádné viditelné špeky, tak mám málo vody v těle ( vím, že piji málo) a to nejhorší - vnitřního tuku mám o 30% víc než bych měla mít.Chtělo by to tento tuk přeměnit ve svaly.

No jo, taková dobrá anglická není k zahození.*smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.