Uzavíratelný voděodolný pevný sáček

Od: Datum: 14.04.16 12:18 odpovědí: 12 změna: 14.04.16 14:06

Zdravím,

sháním nějaký sáček, který je možné uzavírat a je voděodolný.

Potřebuji Umístit do kovového obalu nějaké drobnosti, alebohužel se do něj kvůli rozměrům nevejde žádná větší krabička. Sáček by tedy poskytl lepší využití vnitřního prostoru kovové schránky. Proto hledám nějaký takový pevný sáček, který by obsah udržel v suchu, i kdyby se na nějakou dobu ocitla kovová schránka obsahující sáček pod vodou.

Díky moc za tipy ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.16 12:34

Ahoj. Ideální jsou sáčky z Ikei, jsou voděodolné a opravdu fungují a pokud vím nejsou drahé :)

Ohodnoceno: 0x

Od: nufan
Datum: 14.04.16 12:44

A nemáš prosím nějaký odkaz nebo něco, podle čeho bych to mohl na prodejně najít? ;)

Od: ctenar
Datum: 14.04.16 12:36

aLOKSAK

Jak to má být velké?

Datum: 14.04.16 12:42

Otvor kovové schránky je rozměru 7 x 5,5 cm, na délku má asi 30 cm, což mě tedy nelimituje.

Od: ctenar
Datum: 14.04.16 12:43

Co místo plechové krabičky použít rovnou nějaký kontejner na jídlo?

Datum: 14.04.16 12:46

Jj to bych použil, ale potřebuji to zamknout na místě, které je volně přístupné, proto ta kovová schránka. A už jsem ji vyrobil v tomto rozměru, proto se mi ji nechce jen tak zahodit ;)

Datum: 14.04.16 12:49

Na vodotěsnost ZIP-sáčku bych nevsadil ani korunu. Co takhle obyčejný igelitový sáček (ne mikrotenový) a jako uzávěr sprostá černá gumička z duše od kola? Vyzkoušeno na vodě. Drží, těsní. Jen člověk nesmí ztratit gumičku (a nebo jich mít pár do zásoby)

Datum: 14.04.16 12:59

Díky za super nápad ;) cenově to vychází parádně :-D tak to určitě prubnu.

Datum: 14.04.16 13:08

a co nevyfouklou PETku? jsou mensi a vetsi http://www.geokes.cz/geocache…sttype=search&searchparam=pet

ty vetsi jsem videla i o kousek delsi, vodeodolny je to tutove a i dost odolny mechanicky

Datum: 14.04.16 13:24

Tak o takové velké PETce jsem teda nevěděl, díky ;) Akorát já tam chtěl dát nějaký větší logbook a ten průměr PET mi připadá stále docela malinký :(

Datum: 14.04.16 14:06

zas tak maly to neni, i CWG se vejdou, nemci pro to maj super logbook http://www.geocoinshop.eu/Hide-a-Cache/Geocaching-Logbooks/ECO-1320-XXL-Geocaching-com-PET-Logbook::3847.html

je to lepsi nez nejaky rolovaci logbook, kterej se pak spatne vytahuje

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.